Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a fajta folyás?

Mi lehet ez a fajta folyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jelenleg 27 hetes terhes vagyok. Egy -két hónapja megfigyeltem hogy nem csak sima fehér folyásom van, hanem fehérnek tűnik, azonban amikor letörlöm sárgás zöld színű, ugyanolyan színű mint mikor megvagyunk fázva és folyik az orrunk. Voltam védő nőnél ő nem talált semmit a vizeletben, illetve nem csak sima vizelet vizsgálaton hanem ilyen vizelet tenyésztésen is voltam,de nem tenyészett ki semmi. A sima vizsgálaton néhány baktérium volt de semmi különös. Szerintetek mi lehet ez? Néha ritkán a huvelyem körül viszket is,de ismétlem csak néha, és a szaga sem túl kellemes. Szedek tőzeg áfonyát ez ellen,de ezt a terhességem kezdete óta, és még azt hozzá teszem hogy legalább 1 hónapja semmilyen formában nem élek szexuális életet. Szerintetek ez mi lehet?mit tudok ellene tenni?

ápr. 24. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a vizeleteddel van a baj. Hiszen a folyás a hüvelyből jön. A nőgyógyászhoz kellene elmenni. Biztos összeszedtél valami fertőzést.

Amihez nem kell szexuális életet élni. Elég ha felborul a hüvely egyensúlya.

Én mindenképp foglalkoznék vele nehogy a babának baja legyen.

ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne kezdj el vény nélküli cuccokkal kísérletezni. Mindenképp nőgyógyász.
ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Zöldes árnyalat :DDD Esetleg képen hogy néz ki, tudsz csatolni? Többet mond, mint bármennyi leírás :)
ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bakteriális gyulladás lesz ez, nőgyógyászhoz menj SOS! Ír majd olyan hüvelytablettát, amit lehet baba mellett.

Jobbulást!

ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!