Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen ingyenes?

Teljesen ingyenes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdesem hogy SZTK-ban minden esetben ingyenes a nőgyógyászati vizsgálat? Vagy már a kenet, minta vétel és tenyésztés stb vizsgálatoknál fizetni kell?

Még sohasem voltam, most fogok először menni és nem szeretném ha emiatt kellemetlenség érne.


ápr. 24. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez mind ingyenes, csak beutalo kell
ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Beutaló nélkül nem az? Nincs beutalóm, csak időpontot kértem.
ápr. 24. 23:50
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Nőgyógyászatra nem kell beutaló. Időpont kell, fel kell hívnod őket és időpontot kérni, de nem kell beutaló soha sem.

A kenet vétel évente egyszer ingyenes, ha nincs ok többször nézni. Ha van, akkor persze az is ingyenes.

ápr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászatra nem kell beutaló, és minden vizsgálat, kenet/mintavétel, tenyésztés stb. ingyenes, amit a szakorvos előír.
ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Aki nem tud önállóan guglizni és/vagy felhívni egy rendelőt, az elégedjen meg ezzel. Ez nem egy lexikon vagy minden kategóriában hozzáértő szakemberek gyülekezete. Itt 3-ból 2 válasz kb. ugyanazt mondja, nem kell beutaló és ingyenesek a szűrések, szerintem (4) nincs olyan megkötés sem, hogy évente hány kenetvétel ingyenes, illetve a 3-as kicsit magának is ellentmond, mert miért vennének kenetet ha nincs ok nézni benne valamit? Tehát ha vesznek ann oka van, ergó ingyenes.
ápr. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden ingyenes de azért akadnak kivételek. Például ha STD szűrővizsgálatot kérsz, azt nem támogatja az OEP
ápr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kérsz oda időpontot és ennyi, ha kell valamilyen vizsgálat, kenet, stb. az ingyenes, ha rendezett a TB-d.
ápr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 vagyok. És fáj az igazság látom, mert le lettem pontozva....
ápr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hú, tényleg van pár hülyeség… Nem kell beutaló, és ingyenes a kenetvétel. Ahogy írta vki, az STD-szűrés fizetős, szóval, az kivétel. Ja, és igen, ha nincs TB, akkor semmi sem ingyenes.
ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
#9: Nem tudom ki pontozott le, de nem értelek. Neked most melyik válasz nem tetszik? Itt mindenki ugyanazt írta, max van aki kibővítette pl. az STD-re.
ápr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!