Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphattam ettől bármilyen...

Elkaphattam ettől bármilyen nemi betegséget?

Figyelt kérdés

Szóval ma voltam a "gyerek orvosnál" ( 17 vagyok) és mikor haza jöttem elfelejtettem kezet mosni. A baj az, hogy nem sokára naaaaaaaaaagyon viszketett belül a hüvelyem és és én megvakartam ( kb. az egész ujjam benne volt) és ekkor jöttem rá "b4szus nem mostam kezet mikor haza jöttem". Ettől lehet bármien bajom vagy csak én vagyok parás?


Kérlek ne ítéljetek el,puszi!

17L



ápr. 26. 17:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves #6!

Ma több 20 privát üzenetet kaptam piszkos címkékkel vélhetőleg ritkán nőt látó perverz férfiaktól , de egyiknek sem írtam vissza illetve nyitottam meg a mocskos üzenetét!!!


Persze biztos volt olyan aki csak kedves segítő üzenetet akart írni de sajnos az eltűnt a sokk gusztustalan üzenet között.


Vélhetőleg nem velem kommunikáltál ezen a felületen.

ápr. 26. 21:39
 12/12 anonim ***** válasza:

A nemi betegségek számos módon terjedhetnek, beleértve a szexuális érintkezést, a fertőzött testnedvekkel való érintkezést, és a szennyezett tárgyakkal való érintkezést. A tünetek a nemi betegségtől függően változhatnak, de lehetnek hüvelyviszketés, váladékozás, fájdalom, és hólyagok vagy kiütések a nemi szervek területén.


Ha aggódsz a nemi betegségek miatt, a legjobb, ha elvégzel egy tesztet. Számos klinikán és egészségügyi intézményben ingyenes vagy alacsony áron elérhető a tesztelés. A tesztek megbízhatóak és segíthetnek felismerni a fertőzést, hogy a megfelelő kezelést megkaphasd.


Ha bármilyen kérdésed vagy aggályod van a nemi betegségekkel kapcsolatban, kérjük, fordulj orvoshoz vagy más egészségügyi szakemberhez.


Fontos megjegyezni, hogy a hüvelyviszketésnek számos más oka is lehet, amelyek nem feltétlenül kapcsolódnak nemi betegséghez. Ha a viszketés súlyos vagy nem múlik el, fontos, hogy orvoshoz fordulj a diagnózis és a kezelés érdekében.


Remélem, hogy ez az információ hasznos volt. Ne feledd, hogy a nemi egészséged megőrzése érdekében fontos, hogy proaktív legyél és gondoskodj magadról.

ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!