Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez ok a panaszomra?

Lehet ez ok a panaszomra?

Figyelt kérdés

56 éves nő vagyok.

Az ultrahangon hátrahajló a méhem és az átlagosnál mélyebben helyezkedik el.

6 hete hirtelen gyakori vizelési ingerem lett,de a vizeletben nem találtak semmit.Jobb oldalon és középen is, ha megnyomom, kis kellemetlenséget érzek, olyan érzékeny.

Hüvelyi ultrahangon még nem találtak problémát.

A rendellenességet rá egy hétre hasi ultrahangon egy másik orvos diagnosztizálta.

Valakinek okozott ilyen diagnózis gyakori vizelési ingert?



ápr. 29. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb az izmok felol kozelitenem meg a temat, a gatizom idovel gyengul, ez okozhat gyakoribb vizelesi panaszt es idovel inkontinenciat is.

Probald ki az intimtornat, hatha!

ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a vizelési inger szinte állandóan megvan.
ápr. 29. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amugy menopauza korul, tehat elott es utan is ez egy tipikus tunet. Csak nem igy derult egbol jon. Nem siman azert, mert az izmok gyengebbek. A hormonalis valtozasok okozzak pl, hogy sokan ejszaka tobbszor maszkalnak pisilni.

Mar lepontoztak ezert, de nincs ra esely, hogy ez a valos tunet osszeadodott egy rafigyelessel es pluszban pszichoszomatikus is? Sajat magamon latom, otthon mikor a figyelmem nincs elterelve, es aggodom emiatt, mar millioszor megyek pisilni. Mikor hazon kivul vagyok vagy nagyon elmerulve, akkor azert azutan, hogy voltam, hosszu idore nem is kerulget az inger.

Gyerekkent holyaghurutom volt, de hateves fejjel olyan ideges voltam tole, hogy tudom, hogy meg inkabb kinzott az inger.

Persze nagyon kivanom, szabadulj meg ettol.

ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!