Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik inkontinencia betétet...

Melyik inkontinencia betétet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon erős a menstruációm így elkezdtem ilyen betétet használni. Andi classic betétet de sajnos már nem tudom beszerezni. Fontos lenne hogy hosszú és széles legyen és elég jól bírja tartani a nedvességet. Köszönöm előre is a segítséget.
máj. 1. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Végig próbáltad már a márkásabb eü. betéteket? Pl. A Libresse éjszakai az elég nagy, és sok folyadék elfér benne. Az Always-ból pedig van 5-ös méretű is már.

Onnan meg a Tena Lady a következő lépés.

máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg tampon+betét kombinációja is segíthet valamennyit
máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam igen sokmindent. Sajnos nem vált be. Elég sokáig vatta és betét kombinációt használtam de nagyon kényelmetlen.az andi betét nagyon bevállt de nem tudok már szerezni belőle. Ezért próbálkoznék mással.
máj. 1. 08:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


DM-ben lehet kapni a saját márkás JESSE MAXI PLUS inkontinenciás betétet, ami jó hosszú, jó vastag és azzal az egész éjszakát ki lehet bírni.

Sajnos a többi meg a hagyományos betétek erre nem alkalmasak.


Viszont erősen ajánlom neked, hogy csináltass hasi ultrahangot, mert mióma vagy egyéb dolog állhat a háttérben és a saját érdekedben jobb lenne felderíteni a kiváltó okot és a fő problémát megszüntetni..

máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen sajnos van miómám emelett pcos inzulinrezisztencia és pajzsmirigy probléma is
máj. 1. 21:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben már rendeltem seni márkájút kiprobalom ha nem válik be akkor következő alkalommal megnézem a dm félét
máj. 1. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!