Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyásom van már vagy...

Barna folyásom van már vagy 10 napja, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Műtöttek ápr. 23-án vakbélgyulladás miatt és az akkor kapott gyógyszerektől 2 héttel előbb jött a menstruációm, műtét után kb 5 nappal. Azóta is barna folyásom van, néha piros is van benne és nagyon aggódom, hogy mitől lehet. Fogamzásgátló tapaszt használok és közben szeretkeztünk is a párommal, úgyhogy remélem nincs köze gyerekhez. Valakinek valami tipp?

máj. 10. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de orvoshoz még csak véletlenül se menj el, mert még kiderítené, hogy mi bajod. Sokkal okosabb dolog megkérdezni gyakorin.
máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg hormonális probléma, a műtét egy sokk a szervezetnek, nem beszélve a sok gyógyszerről. Én is aggódnék helyedben, én orvoshoz mennék, biztos ami biztos, megvizsgál, esetleg kiír egy vérvételt.


Ha jól értem, április 23-án volt a menstruációd első napja, akkor ma van a 18. ciklusnap. Terhes nem igazán lehetsz így, mert menstruáltál 18 napja, ovulációd pedig nemrég lehetett, ha volt egyáltalán, tehát ma nem teherbe is estél, azt még nem tudhatod.


Biztonság kedvéért kiegészítően védekezzetek máshogy is, amíg kiderül, mi okozza a több hetes barnázást.

máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akkor jött meg, aznap műtöttek, le is írtam, hogy műtét után 5 nappal jött meg
máj. 11. 06:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Képzeld kedves 1-es kérdező, beszéltem az orvosommal és ő csak annyit mondott, hogy nem kell aggódni, ez normális, be se hívott vizsgálatra. Az itteni kérdésemmel csak arra voltam kíváncsi, hogy volt e mással is ilyen! De ha ekkora egy bunkó faszparaszt vagy akkor te is inkább ásd el magad ahelyett hogy másoknak irogatsz értelmetlen dolgokat
máj. 11. 06:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!