Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Változókor kezdetét jelezheti...

Változókor kezdetét jelezheti ez a pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés

46 éves vagyok,2 napja múlt el a menzeszem,ma minimális pecsételő vérzés jelentkezett délelőtt,kicsit fájdogál a hasam alja.

Lehet ez a változókor kezdetének előjele?

A menstruációm az utóbbi hónapokban erősebb,és 1-2 nappal tovább js tart,mint korábban.



máj. 11. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy érzékeltem,hogy rendszertelenné válik a menzesz már ilyenkor,sőt ki is maradozik,ritkábban jön meg.Fájhat a has alja is,és a menzesz meg épp nem érkezik....

Szerintem érdemes elmenned nőgyógyászhoz,rendben van e minden.Ha igen,akkor biztos a változókor környékén jársz.Én 45 voltam,mikor ki ki maradozott...

máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 48 vagyok és jó pár éve ugyanúgy van, mint nálad. Utána napokig ez a pecsételő, inkább barnázás.

Pontosan jön, nem is marad ki.

máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!igen,elmegyek a nőgyógyászhoz,ilyenkor kicsit elkezd az ember rémeket látni....de reméljük tényleg csak a változókor egyik tűnete lesz.

Időben meg is jön, bár tavaly már kétszer kimaradt.

máj. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!