Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kibírhatatlan menstruációs...

Kibírhatatlan menstruációs fájdalom, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Ma annyira rosszul lettem, bevásárlóközpontban, elkezdett verni a víz, remegtem, majdnem elájultam már sötétült el minden, annyira fáj hogy már sírok rendesen, eddig sose volt ilyen, most több mint egy hetet késett, ez is bele játszhat?

Nagyon megijedtem, érdemes lenne vele nőgyógyászhoz fordulnom?


máj. 12. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Terhesség játszik?
máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha menstruálok éppen hogy játszana?
máj. 12. 13:54
 3/7 A kérdező kommentje:
De az kizárt alapjáraton is, 100%-osan😅
máj. 12. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

#2.🤦‍♀️ Mondjuk ha van esély terhességre, akkor lehetett kémiai terhességed, ami járhat erősebb és fájdalmasabb vérzéssel - de persze én vagyok a hülye, hogy ennyi információból nem tudtam...


Ha ennyire okos vagy, minek kérdezel?!

máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Ekkora fájdalom lehet sajnos endometrózissal, adenomiózis stb. Menj mielőbb nőgyógyászhoz, legjobb ha olyanhoz mész, aki endokrinológus is egyben.
máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Négyes, nem bunkón akartam válaszolni bocsi ha úgy jött le😘😘
máj. 12. 15:46
 7/7 Metionin ***** válasza:
38%
Vizsgáltasd ki mindenképpen, nekem is hasonló volt, aztán kiderült, hogy endometriózis. Tüneti kezelésre pedig erős fájdalomcsillapító és vas/magnézium már 1 héttel a várható havi előtt.
máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!