Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A baratnöm hányt annyira fáj...

A baratnöm hányt annyira fáj a hasa?

Figyelt kérdés

Nem tudom vigyem orvoshoz?

Mensturál de eddig nem láttam így

Ö azt mondja ez normális szerintem nem az de nem megy orvoshoz .

Ha még is normális mit csinálja hogyan segítsek neki már vett be gyógyszert

Aggódom érte segítsetek

(Én még annyira nem vagyok ezekkel a dolgokkal tisztában sry)


máj. 12. 21:21
 1/7 anonim válasza:
0%
igen
máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Azért ez a normálison már túlmegy.
máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Semmiféleképpen nem normális, hogy olyan erős fájdalmai legyenek hogy hánynia kelljen tőle, pár fájdalomcsillapítónak és görcsoldónak elégnek kellene lennie egy normális menstruációs ciklusnál. El kéne mennie nőgyógyásznhoz, vagyis már akkor el kellett volna amikor ilyen erős fájdalmai jelentkeztek először, de amíg ő nem akarja addig nem tudsz mit csinálni. Persze meg tudom érteni, sok orvos lerendezi azzal hogy ilyen a női lét, csinál pár labort és nem talál semmi eltérést, akkor max felír fogamzásgátlót. Lehet endometriózis, azt viszont képalkotó eljárásokkal lehet észrevenni, stb .... Szal én elmennék a helyében orvoshoz valamikor, ha nincs semmi akkor ugyanott vagytok ahol most de mégis van valami az derüljön ki, és akkor lehet hogy tudnak velem it kezdeni.
máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok minden okozhatja. De, a hányás miatt bennem felmerül a vakbélgyulladás lehetősége is (ami nagyon gyorsan halálos is lehet, ha perforálódik a bél). Én mindenképpen elmennék vele az ügyeletre. Ne engedjétek, hogy a menstruációra fogják a dokik a hányást.
máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Vesekő is lehet.
máj. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Én is hányok olykor. Nem azért, mert annyira fáj, hanem mert hol hasmenésem van, hol rosszul vagyok a görcsöktől vagy annyira felpuffadok.


Fájni elég ritkán szokott (vagy ha igen, egy gyógyszer és elmúlik), de ez a puffadás, terhes has és hasmenős érzés mindig van.

máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Endometriòzis tünete lehet a nagyon fàjdalmas havivèrzès. Orvoshoz kène mennie vele. Ez nem normális. Ha a doki lerazza (van ilye is sajnos), akkor keressen màsikat
máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!