Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasúti vècén nagydolog? Tiel...

Vasúti vècén nagydolog? Tiel szoktátok intézni?

Figyelt kérdés

Budapestre tartok interszitivel egésznapos programra. Sajnos útközben elkezdett nyomasztani, végül elmentem elintézni. Ráültem. Olyan szabadba ürítős toalett volt, azért kicsit aggódom, hàtha illetlenséget követtem el. Meg ráülni sem biztos, hogy egészséges. Hát nyaldosta is a fenekemet a hiddeg szellő. :-)

Aztán, még a törlésre használt vécépapír is visszaszállt a fenekembe.

Ebből esetleg kaphatok fertőzést? Minden esetre jobb megkönnyebbülni. Szép napot mindenkinek.


Szandi


23L


máj. 13. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván nem lehet kizárni, de valszeg nem lesz semmi...
máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Semmi bajod nem lesz. Ha gyakran vonatozol vegyél egy csomag ilyet és legyen nálad egy-kettő, abból baj nem lehet.


[link]

máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell kell. Ez ellen nincs mit tenni. Ha menni kell, akkor menj el. Rosszabb ha bent tartod
máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
hasfogo
máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán, még a törlésre használt vécépapír is visszaszállt a fenekembe."

Mondjuk ez elég para:D Bernoulli-törvénye csődöt mondott?:D

máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Koszonjuk Szandi, de te jol leszel Sanyinak is, aki egy perverz allat, aki megosztotta a fantaziajat/elmenyet.
máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Aztán, még a törlésre használt vécépapír is visszaszállt a fenekembe."


"Mondjuk ez elég para:D Bernoulli-törvénye csődöt mondott?:D"


Nem tudom, pontosan miért, de ki tud alakulni a vonatpottyantós wc-jének a csövében egy felfelé haladó légáramlat. Én is találkoztam már a leírt jelenséggel, hogy visszaröpült papír. Egy kis víz segít levinni.


Ami a fertőzésveszélyt illeti, gondolom nem volt összefosva. Ráülni nem veszélyes, a combodon max bőrgombát kapsz. Viszont a saját kezedről megfertőzheted magad, esetleg használj kézfertőtlenítőt előtte is, ha biztosra akarsz menni.


A régi vasúti kocsik sokszor a fékezéskor keletkező vasreszeléktől tűnnek koszosnak, és ez a felületekbe beég, nem tisztítható le. Ez nyilván nem fertőz, de tényleg úgy néz ki a kocsi tőle, mintha sose takarítanának. Az újabb, modernebb fékkel ellátott vonatok ezért is tűnnek tisztábbnak.

máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
oke valaki magyarazza el nekem, hogy kb. 1 napig ritkan 2 napig tarto enyhe hasfogo miert rossz, vonatozas elott.
máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te csak az idegen helyen hogyan szrsz - hogyan szrtam kérdező vagy. Nem nő, nyugi.
máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

mi van?


Hogy jon a nemem ide a szeklet produkalashoz, hogy vissza akarja fogni ha gond? Bevesz egy immodiumot kaja elott 45 perccel eszik es aznap lehet mar tiszta minden, es nem lesz semmi baja, utazhat a vonaton nyugodtan. 2x ultem vonaton es ilyen problemam nem volt. Ha mennek hosszabb tavra mondjuk Szegedre BP-rol akkor en bevennek egyet, ezert is. Wc-zni meg nem gond. Meg mi az hogy "hogyan szrtam kerdezo vagy"?


ah mindegy, eldobom, egyetek nemtom mit vagy ha kell akkor kell, en nem nagyon hiszek a mai korhazi meg tomegkozlekedesi (plane hosszutavu) higieniaban. Valaki igen. Hat isten aldjon titeket.

máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!