Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez, (kifejtem lent)?

Mi lehet ez, (kifejtem lent)?

Figyelt kérdés
Végignéztem az internetet, de csak olyan magyarázatot találtam, ami lehetetlennek tűnik. Már másodjára zöld a tisztasági betétem. Nem élek jelenleg szexuális életet. Olvastam, hogy baktérium okozhatja, de az szexuális úton terjedő. Nem ettem semmi olyat, ami ilyen színt idézne elő. Olyan gyógyszert sem szedek, ami ilyet csinál. Alhasi érzésem olyan, mint menstruációkor és felfázáskor, de a fájdalom elenyésző. Nálam nőgyógyász és urológus sajnos kizárt.
máj. 13. 09:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
A baktérium nem szexuális úton terjed, ahogy írod. Ez valószínűleg valami baktérium. De ha már feljebb, alhasban is érzed, meg kéne nézetned nőgyógyásszal, mert a felszálló fertőzések komoly gondot okozhatnak. Nincs olyan hogy kizárt az orvos.
máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
0%
Hogy néz ki képen? Tudsz esetleg linkelni?
máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
A zöld folyás az fertőzés. Ha nem mész el nőgyógyászhoz, a fertőzés felmehet a méhedig, meddővé tehet és egyéb problémákat is okozhat. Nem játék, szóval tedd félre ezt a kizárt, hogy orvoshoz menj dolgot és előzd meg a bajt!
máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Tényleg kizárt, több okból is. Nem ehhez a témához tartozik és hosszú történet.

Meddő nem leszek, már az vagyok sajnos egy baleset következményeként.

máj. 13. 09:38
 5/41 anonim ***** válasza:
81%
Pedig ide nőgyógyász kell, mielőbb, hacsak nem komolyabb fertőzés és meddőség a cél
máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
68%
Nincs olyan, hogy kizart az orvos. De ha ennyire nem érdekel, akkor hagyd az egészet, belehalni nem fogsz.
máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

5#!


Lásd #4!

máj. 13. 09:41
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvos kizárva, egy próbát megér a beliema hüvelytabletta, vagy van még 1 fajta, amit baktériumra is ajánlanak.
máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
86%

7!


Lásd az időpont, egyszerre írtunk, nyilván nem láttam.

De komolyan? Már meddő vagy, belahalni nem fogsz, orvoshoz nem akarsz menni. Konkrétan minek tettél fel egyáltalán kerdest?

máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan fertőzések, amiket nagyon hosszú ideig elhanyagolva tényleg komoly probléma lehet belőle, ahogy terjed felfele több szerv gyulladását okozva. A hosszasan elhúzódó, kezeletlen gyulladás ugyanis súlyosabb állapothoz, kismedencei gyulladásokhoz vezethet, illetve visszatérve, vírusos fertőzés esetén növeli a méhnyakrák kockázatát is. De keletkezhetnek tályogok, összenövések, ciszták is miatta.

Mi az ami miatt kizárt az orvos?

máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!