Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhat a 25. napon a 3...

Mili32 kérdése:

Mire utalhat a 25. napon a 3 mm es méhnyálkahártya vastagság?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Rendszertelen a menszeszem. Inkább az fordult elő idáig,hogy kétszer jött meg, de most azt tapasztaltam,hogy nehezen jön még időben. Emiatt orvosnál is jártam. A 25. napon a méhnyálkahártya vastagságom 3 mm volt. A doki azzal engedett el,hogy ha megjön 1-5 nap között menjek vérvételre. Azóta sem jött meg még most a 39. napon vagyok. Terhességet már nem tervezek. 44 éves vagyok. Tünetek vannak hasmenés ami mindig megelőzi a menszeszem, görcsöltem is de jelenleg most ezek sincsenek már. Tapasztalata van másnak is ilyen jellegű problêmával? Azt olvastam, hogy a 3 mm méhnyálkahártya nagyon vékony a menszesz előtti időpontban.

#Méh nyálkahártya vastagság
máj. 13. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelzi, hogy akkor még biztos nem volt ovulációd sem, amikor az UH történt.
máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!