Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Segítsegek!!

Mi lehet ez? Segítsegek!!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit aggódom, mert a mellbimbóim furák. Mind a kettő. Orvoshoz fogok menni, de szeretném a véleményeteket is kikérni, mert félek, és mire eljutok az őrületbe fog kergetni. Szóval a probléma a következő. A két mellbimbóm hámlik, valamint furán néz ki. Ezalatt azt értem, hogy ilyen kis “szigetekre” oszlik. Remélem értitek mire gondolok. Tehát nem egybefüggő a felülete. Anyukám tanácsára elkezdtem kenni testápolóval. Jobb lett a helyzet, a hámlás abbamaradt, valamint az egyik már egészen szép. A másik is javulgat, de nem olyan mint kéne legyen. Csomót nem találtunk a mellemben, anya is nézte és én is. Félek, hogy valami komolyabb betegség.

Felfedeztem, hogy vannak ilyen kis futószemölcseim, a testem több részén. A mellbimbómon is valami hasonló, ilyen kis bőrfüggelék van. Azon, amelyik nehezebben gyógyul. Nem vérzik, nem fáj, néha viszketni szokott.

Köszönöm a válaszaitokat. Remélem picit megtudtok nyugtatni.

20/L



máj. 15. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem terhesen hámlott a mellbimbóm, és futószemölcseim is lettek (emellett sötétedő anyajegyek és hasonlók).

Gondolom, hogy terhes nem vagy, de az lehet, hogy valami hasonló hormonális borulás lehet nálad is a ludas.

Sajnos nincs más tippem, de remélhetőleg semmi komoly baj nincs.

Esetleg addig is kipróbàlhatnád a Lansinoh bimbóvédő krémjét, míg eljutsz dokihoz, hátha segít a nehezen gyógyuló részeken is.

máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!