Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálatra...

Nőgyógyászati vizsgálatra megyek kismedence fájdalom miatt. 22 évesen, nem az első vizsgálatom,de még szűz vagyok. Ilyenkor mire lehet számítani, sima hasi UH vagy vaginális UH-t fog végezni? Illetve teli vagy üres hólyaggal kell érkezni?

Figyelt kérdés
Mivel tudom a sima UH nál tele kell, de a másiknál pont nem, de így hogy nem tudom melyik lesz az a taktika hogy inkább telivel megyek és azt könnyebben lehet orvosolni ha üres kell :D Alapvetően szűzként is vegezhetnek belsőt ha szükséges nem?
máj. 16. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Elvileg lehet belsöleg is vizsgálni szüzként is, csak elötte szólj a dokinak, akkor ennek megfelelö eszközöket választ
máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Huvelyi ultrahangnal semmilyen megkotes nincs. De sajnos az egesz biztos, hogy nem tudjak elvegezni.

Alhasi ultrahangra nem radiologus ultrahang szakrendeles kellene?

Laikuskent, de anno sokaig szuzkent ugy gondolom, vegbel felol es hasi tapintas, sima kenetvetel, amit nogyogyasz vegez.

Gondolom, azert tudnak diagnosztizalni es gyogyszert felirni. Ha neadjisten kismutet kellene, akkor meg ugyis megoldanak, hogy fizikailag ne legyel szuz.

máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!