Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bővebb folyás, enyhén sárgásab...

Bővebb folyás, enyhén sárgásabb, segíthet a canesten?

Figyelt kérdés

Nagyon viszket oda lent, olyan mintha ki lenne száradva kívülről. Ez nem az első eset, amikor ovuláció körüli időszaktól kezdődik. A párommal nem voltunk együtt már 3 hete, mert 2,5 hete volt egy laparaszkópiás műtétem. Ez a viszketés 3-4 napja van. Canestennel próbàltam eddig. Ma először egy canesten hüvelytablettát kipróbàltam.

Orvost hívtam! 2-t is, a sima nőgyógyász és a meddőségi orvosom is csak június elején tud fogadni… addig mit tegyek? Kellemetlen ez az érzés..


Millió kivizsgálásunk volt már. Tenyésztés, std panel sem olyan rég. Tudom azóta változhatott, de nem jutok el orvoshoz.. szörnyen bánt.

Tudnátok tanácsolni valamit? Esetleg ezt a canesten hüvely tablettát csinàljam végig (3 szemes)?


Bő folyás, viszketés, szaga nincs!Fogalmam sincs hol, és mit kaptam el… de mindig nagyon figyelek a higiéniára.



máj. 16. 23:11
 1/1 qborka ***** válasza:

Ha elkezted, csináld végig a 3 darabos kúrát.

Nekem múltkor azt mondta egy nődoki,hogy azt "nyugodtan használhatom,olyan kis ártatlan". Sajnos, mivel akkor is véreztem épp, nem tudta megállítani,mitől lehet, az a fura folyásom,ami néha picut mart.


Azelőtt két hónappal egy másik doki írt nekem Canesten kúpot, ő vette észre,hogy van egy kis gombám. Nekem csak olyan fura érzés volt ott lent,de betudtam a hormonális változásaimnak.

máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!