Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez,?

Mitől lehet ez,?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kb 2 hónappal ez előtt ki maradt egy havi menstruáció, aztán a következő elég hosszas és erős vérzés volt és most a legutóbbi meg hosszabb de már gyengébb de nagyon nagy darabok olyan kb h elmentem wcre és kiesett belőlem egy nagy darab alvadt vér darab.mar hívtam a nőgyógyászomat aki május végére adott időpontot egy kicsit azért még vagyok ilyedve h mitől lehet ez .29 éves vagyok és 2 évvel ez előtt szültem az első gyerekemet .ezen kívül nem érzem magam.gyengenek vagy semmi ilyesmi .



#menstruáció #darabos #Hosszas vérzés
máj. 20. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az nem alvadt vér hanem a leváló méhnyálkahártya egy darabja. Tök normális. Sokaknak távozik nagyobb darabokban.
máj. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túlzásba estél a dokival... Leírtak alapján csak egy nagyobb méhnyaknyálkahártya darab. Néha előfordul az ilyesmi, nálam pl minden hónapban van pár ilyen darabka, makkegészséges vagyok.
máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!