Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor csinálhatok terhességi...

Mikor csinálhatok terhességi tesztet a leírottak alapján? (többi lent)

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. A menstruációm általában mindig 28 napra jön meg . Legutoljára április 22-én jött meg. Mindig óvszerrel védekezünk, az nélkül behatolás sosem történt, aztán leellenőrizzük, fújok bele levegőt és hiba még sosem volt rajta és mielőtt elmegy ki is veszi belőlem óvszerestől . A párommal május 12-én voltunk együtt óvszerrel, mielőtt elélvezett volna ki is vette óvszerestől, nem bennem ment el . Menstruáció előtt mindig feszül a mellem és érzékeny, de most semmi.Parázok, hogy baba van a dologban,ahogy semmi előjel .Nőgyógyásznál május 6-án voltam ellenőrzésen mindent rendben talált. Május 20-án kellett volna megjönni, de nem jött. Még nem szeretnék babát, mert fiatalok vagyunk. Mikor érdemes tetszett csinálni?? Köszönöm előre is a NORMÁLIS válaszokat.

máj. 21. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már csinálhatsz (reggeli pisiből), de a leírtak alapján nem hiszem, hogy terhes lennél.
máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
máj. 21. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így jóformán a nullával egyenlő, hogy terhes lennél. Az első helyeset írt, technikailag már csinálhatsz, de szerintem nem szükséges, vagy legalábbis most még nem. Tudnod kell, hogy nem gépek vagyunk, nincs olyan nő, akinek mindig óramű pontosságú lenne a menzesze. Emellett, csak mondom, nekem terhesen (amikor még nem tudtam, de szerettem volna, ha sikerül) olyan PMS-tüneteim voltak, hogy csak na, és aztán mégse jött meg, szóval, neked meg simán megjöhet úgy, hogy most nincsenek a szokott tünetek.
máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Akkor még egy kicsit várok, és aztán csinálok, mert május 12-én voltunk utoljára együtt.
máj. 21. 14:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg sajnos most sem jött meg 😂
máj. 23. 11:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Még sajnos most sem jött meg 😭😭♥️
máj. 23. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
De akkor miért nem csinálsz tesztet? Az egyáltalán megnyugtatna? Mert aki retteg a terhességtől, extrán védekezik, sokszor utána még a tesztnek se hisz.
máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még nem tudtam elmenni tesztet venni, mert olyan helyen dolgozom a falun meg nincs gyógyszertár a boltban meg nem kapható. Holnap tudok menni tesztet venni
máj. 23. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!