Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismerős a hüvelyi szubakut és...

Ismerős a hüvelyi szubakut és idült gyulladása? Többi lent

Figyelt kérdés
Több mint fél évig jártam nőgyógyászhoz nagyfokú gyulladással amivel semmit nem csináltak,kétszer kaptam rá két szar gyógyszert amikor lobellenes kezelést kellett volna kapnom(papíron is rajt van)de nem kaptam.Ma voltam std-n és vettek mintát amit elküldenek vizsgálatra(hpv).Kíváncsi lennék rá,hogy valakinek volt-e ilyen gyulladása illetve járt-e már így és mi lett az eredmény kimutatták a hpv-t vagy nem? Nagyon tartok ettől.
2010. nov. 17. 11:23
 1/1 DzsooDzsooo válasza:

Szia!

Én 10 éve küszködöm ezzel, engem a testvérem 9 éves koromba megerőszakolt.. és azóta ez áll a papiromon (szubakut es idült gyulladás) most 19 éves vagyok és állandó kezelés alatt vagyok. A saját anyám nem foglalkozott velem, és nem is tudja h mi történt velem. A családdal megszünt a kapcsolatom.. és sajnos nem mondanak nemmit az orvosok csak a gyógyszert illetve a kúpokat adják.

2015. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!