Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Fertőzés?

Mi lehet ez? Fertőzés?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy heveny h.gyulladásom, azonban szerintem az egyhetes kúra után meggyógyultam, a folyásom minimálisra csökkent, ami úgy tudom normális. Viszont ha széthúzom a nemiszervem nagyajkait, akkor fehér valamik vannak ott, amiket az ujjammal is el tudok távolítani, és mikor "szétdörzsölöm" akkor ilyen krémesebb állagú. Ez mi? Lehet valami fertőzésem van? Vagy ez normális?
2010. nov. 29. 13:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, a fehér, túrós váladék tipikusan hüvelygomba esetén jelentkezik. Legjobb, ha dokihoz mész, ő fogja tudni, hogy mi a baj és hogy mi rá a legjobb gyógyszer.
2010. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz gusztusos amit irok, de szeerintem amit tapasztalsz, az is folyás, csak ilyen darabos, azért tudod szétnyomkodni!

Azt hiszem erre mondják, hogy "túrós"!-már bocs

Szerintem annyira mégsem gyógyulhattál meg!

Vagy visszatérö fertözésed van!

Ha nem viszket , nem csíp , nincs kellemetlen szaga, akkor nincs nagy gáz, de ha igen akkor mindenképp menj vissza a dokihoz, valószinüleg nem volt elég hosszú a kúra ezért fertözödtél vissza, vagy a párodat is kezelni kellene (ha van)!

Próbáld meg az intim lemosót, nem sokat de az is segíthet!

ha antibiotikumos kezelést kaptál, akkor lehet , hogy a hüely ternészetes flórája PH -ja borúlt fel!

Ebben az esetben a doki ad majd valami hüvelyirigálószert.

Jobbulást kívánok.

2010. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
46%

Igy van, eridj dokihoz.

18 f/karpatalja

2010. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

nincs kellemetlen szaga, nem viszket, de akkor elvileg ott nem kellene lennie semminek, igaz?:S


jövőhéten fogok menni, már van időpontom is, csak idegesített, hogy nem tudtam, hogy normális-e. Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 29. 14:10
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Hát elvileg nem, de ha csak egy nagyon kevés van, akkor ne ijedj meg!
2010. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a folyásod mennyire minimális, és, hogy milyen?

Vizesebb állagú, krémesebb, tojásfehérje szerü,sárgásabb?

Jó ez a ciklustól is függ!

És, hogy mennyi?

2010. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Azért picit megijedtem... Annyira megörültem, hogy tényleg minimálisra csökkent a folyás, erre ezek még mindig ott vannak:( Most olvasom, hogy nagyon sok nőnél szinte lehetetlen legyőzni, mindig visszatér:(

Annyira nincs sok, a kúra előtt , ha jól emlékszem több volt...

Remélem jövőhéten fog tudni mondani valami okosat a doktornő.

2010. nov. 29. 14:35
 8/29 A kérdező kommentje:

Régen tudom, hogy krémesebb volt, most viszont inkább vizesebb, de annyira nem tudom megállapítani, mert csak ritkán jön, és akkor is kevés.

Lehet,m hogy undorító leszek, de azokat a fehér kis valamiket csak akkor látom, amikor nagyon széthúzom a nagyajkakat.

Remélem nem súlyos:(

2010. nov. 29. 14:39
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tejsavas irrigálás az, ami teljes mértékben bevált a hüvelyflórám karbantartásában. Ha úgy érzem (évente egyszer max. kétszer) hogy valami nem oké, fertőzés készülődik, akkor néhány napig irrigálok reggel-este. Eddig mindig bejött.


Amúgy meg kívül Lactacyddal mosakszom minden este már vagy 7 éve.

2010. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ezt a lactacydot lehet én is kipróbálom! Viszont olyat hallottam, hogy többet árt, mint segítene, mert így a természetes védekezőképességét elveszíti a h.flóra. vagy ez nem igaz?
2010. nov. 29. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!