Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami természetes gyógymó...

Van valami természetes gyógymód erre, ha egész életemben gyötör ez a probléma?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha vizelettartási problémám lenne, és igazából nem tudom eldönteni, hogy a húgycsövön jön, vagy a hüvelyemből. Néha átlátszó, és úgy érzem csöpögök, mert pisilni kell (mintha egész évben fel lennék fázva), de néha fehérfolyásom van, egész hónapban tisztasági betétre kényszerülök. Emlékszem, hogy kiskoromban is rosszul éreztem magam a gatyámban, mert mindig "vizes" voltam.


Van valami ami ezt csillapítja? Vagy lehet ellene tenni? Esetleg inkontinenciában szenvedek, így születtem?


2010. dec. 4. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet inkontinencia, de lehet a húgyhólyag és a hüvely közötti sipoly is (utóbbi esetben a hüvelyen keresztül csöpöghet a vizelet). Mindenképp fordulj urológushoz, ha még nem tetted volna.
2010. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fehér folyás teljesen normális (ha nem büdös, színes, csípető égető érzést nem okoz), van akinek kicsit több van akinek kevesebb, én is nedves típus vagyok.
2010. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!