Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy szükségem lenne a tanácso...

Nagy szükségem lenne a tanácsotokra volt egypár pattanás amit kinyomkodtam és akkora sebek vannaka fejemen már több hónapja és nem múlnak el:s mit tehetek hogy eltünejnek? (és hogy ne maradjanak sebhelyek (lyukak) a fejemen.

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

5 lyuk mindenféleképpen marad a fejeden :) (tudod: szem, fül, orr)


amúgy menj be egy drogériába és kérd ezt: Fabulon - tini tonik


az ilyen kinyomkodós agyamenteknek van kitalálva, mint te, akik nem tudnak várni 2-3-4 napot, hogy leszáradjon a pattanás, hanem helyette inkább 4-5 hónapig elnézegetik a fejükön...

2010. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja igen és ahhoz vegyél ilyen vattapamacsot ilyen kis kör alakút, a Fabulonnak ilyen "adagolófej"-félesége van, öntesz rá kicsit és bekened vele a fejedet, nyugi nem olyan, mint a Nivea, meg ezek, hogy tiszta zsír, használ nyugi
2010. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja amúgy (még mindig az 1. vagyok bocs)


szem helyett szájat akartam mondani de ha a szemeidet is kinyomod az már 7 :DDDD

2010. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi de ha nem segít a tonikse?:S mert használom és a sebre nem jó
2010. dec. 13. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a sebeket (néha a pattanást is) Neogranormonnal szoktam bekenni estére. A hátam is van hogy nagyon kipattog és a Neogranormon elhalványította a hegeket. Tudom ajánlani.

Megelőzésre meg tényleg jó a Fabulon tinitonik, meg a LIDL-ben lehet kapni arctisztító zselét,kék tubusban van (pontosan nem tudom a nevét).Az van ráírva,hogy reggel este kell használni,de úgy nem jó én egy héten 2-3 szor használom és nagyon tuti.

2010. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!