Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen intim mosakodót használ...

Milyen intim mosakodót használjak, ha folyamatosan visszatérő intim betegségem van?

Figyelt kérdés
Ki mit használ,mi a tapasztalatotok arról? Légyszi segítsetek.
2010. dec. 15. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Sodium laureth sulfat-os parfümös szar az összes, aminek még a hátadon sem lenne keresnivalója, nemhogy a lábadközt. Használj vizet. Látogasd a nőgyógyászt, kezeltesd a pasidat, ne járj vizes fürdőruhában, ne hordj tangát stb.
2010. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért kérdezem, mert vannak olyanok amelyiben nincs illatanyag, az sem jó? Nőgyógyászhoz hetente megyek, köszi az infót.. a párom kezelve minden egyes rohadt alkalommal..és semmi pozitív eredmény, ezért kezdek már el effelé tapogatózni, hogy mi lenne a jó? Szappanos vízzel nem jó, hisz az lúgos, a hüvely meg savas.
2010. dec. 15. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:

...."Szappanos vízzel nem jó, hisz az lúgos, a hüvely meg savas..."

A hüvelyedbe az intim mosakodó sem juthat be! A hüvely öntisztuló szerv, nem kell és nem is szabad pucolni semmivel. Kívül pedig a kis- és nagyajkak között és a fenekedet sima szappannal is megmoshatod, az nem árt. Egészen biztosan kevesebb problémád lesz, ha nem használsz semmilyen intim mosakodót.

2010. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na de az nem számít hogy a hüvelybemenetet szappanal mosom? Az nem lesz hatással a hüvelyemre?

Én most a Sába intim mosakodóra gondoltam, hogy talán arra váltok hisz az illatmentes. Nekem a nőgyógyász mondta, hogy használjam a lactacydot, azért mert hogy sűrűn van fertőzésem. De már nem bízok benne, hogy segít.

2010. dec. 15. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem nyúlsz be. A lactacydnál mérföldekkel jobb a sába, azt én is használtam néhány hétig szülés után, az orvos tanácsára. De túlzásba ezt se vidd.
2010. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam benyúlni, kivülről mosom meg. Akkor lehet, hogy leszokom róla. Még egy kérdés: a fogamzásgátló tabletta is okozhat ilyen tüneteket? Mert ezt is sokszor hallottam már, de nem értem, hogy évek alatt semmi bajom, és most meg szinte minden.
2010. dec. 15. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!