Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami "trükköd" amit...

Van valami "trükköd" amit menstruációkor használsz?

Figyelt kérdés

Bármit: hogy valahogy eltolod, vagy, hogy éjszaka ne ázz át. Bármi.


Én például levágtam egy már rám picit kicsi harisnya lábát, csak a bugyi részét, meg a combomon hagytam meg. Éjszaka alváshoz ezt veszem fel, mert ez odaszorítja a betétet és az nem csúszkál.


Szeretném ha ilyen jó kis trükköket osztanánk meg egymással.


2010. dec. 23. 11:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

Ez jó kérdés, mert sok nőnek vannak ilyen bevált módszerei, amiről senki sem tud.


ez nagyon ismert, de azért elmondom:

Görcsökre egy palackot megtöltök forró vízzel és azt rakom a hasamra. Nagyon kellemes :)



Vagy például én csináltam egy menstruációs dobozkát. Van benne mindig betét, naptár, meg ilyen kis írogatásaim is. :) Szerintem jó ötlet.


12/L

2010. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ez nagyon furcsa. Nekem is van Menstruációs dobozom :) És nekem is van benne betét, naptár, írások, de én még ha van egy újságban ilyenekről szóló cikk, akkor azt is kivágom, felragasztom egy lapra és berakom egy dobozba :)


És én is 12 éves vagyok! ;)

2010. dec. 23. 11:21
 3/19 A kérdező kommentje:
upsz, bocsi: nem Egy dobozba, hanem A dobozba ;)
2010. dec. 23. 11:22
 4/19 anonim ***** válasza:

hm, ez jó ötlet!


Ja és nekem van még egy: Én a betétet mindig a nadrágom oldalában hordom. Tehát a csípőmnél belerakom a betétet. És a pólóm eltakarja. Így mindig kéznél van :) A zsebemben azért nem hordom, mert mindig zsebretett kézzel járok és félek, hogy valamikor véletlenül kirántom :S


Boldog Karácsonyt! ;)

2010. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ötletes!


Neked is boldog karácsonyt!:D


Jöhetnek még válaszok!

2010. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Na, ez egy jó kérdés. :)


Nekem nagyon görcsöl a hasam, ilyenkor forró vízben fürdök (tudom, hogy zuhanyozni jobb lenne), és hasra fordulok a vízben, kicsit segít.

Néha iszom egy kis energiaitalt, vagy kávét, vagy csokit eszem, valahogy attól is jobb szokott lenni. A boldogsághormon csökkenti a fájdalmat. :)

2010. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi!!


Jó ötlet! :)

2010. dec. 23. 11:31
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Én éjszakára tampont és betétet is rakok be és egyszer felkelek cserélni.Mióta így csinálom azóta nem áztam át.
2010. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
van. a TAMPON!
2010. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én általában az első nap nagyon görcsölök és nem jött be sem a forró, sem a hideg borogatás. Beveszek 2 ampulla magnéziumot, ami ugyebár görcsoldó. Ez nagyon bevált! Így 1 nap helyett csak 1 órát szenvedek. Sajnos nekem semmi gyógyszer nem vált be, csak a gyomrom ment tőlük tönkre.
2010. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!