Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használsz a menstruációd...

Használsz a menstruációd kiszámításhoz online naptárt?

Figyelt kérdés

Én szoktam.


például ez az oldal nagyon jó:

[link]



Csak beírod, hogy mikor jött meg és egy csomó hónapon kiszámolja, hogy mikor fog megjönni, mikor leszel terméken.


Szerintem tuti. Szerinted?


2010. dec. 24. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem használok és nem is használtam. Jelenleg gyógyszert szedek, napra sőt napszakra pontosan tudom mikor fog megjönni a menzeszem, pláne hogy mindig feljegyzem hogy mikor volt az utolsó. Amíg nem szedtem gyógyszert akkor is elég megbízhatóan jött meg egy két nap minuszban... Nekem elég az, hogy látom az utolsó vérzésemet, és tudom hogy mikor lesz a következő, azt is kitudom kalkulálni, hogy mondjuk pár hónap múlva a nyaralás alatt meg lesz e szóval úgyérzem nincs szükségem rá!
2010. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, mert mindig késik 1 vagy másfél hónapot
2010. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én menzeszem időpontját max az Isten tudja előre. (PCOS vagyok, kb félévente menstruálok..).

Egyébként szerintem egy nőtől elvárható lenne, hogy saját magának ki tudja számolni. A várható menzeszt és a várható ovulációt is.

Én nem is bíznék egy netes kalkulátorban, de az más kérdés.

Sajnos itt az oldalon azt tapasztalom, hogy a nők nagy része még csak azt sem tudja, honnan számoljuk a ciklust.

2010. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem használok on-line naptárt. Tudom, hogy mikor volt meg utoljára, 28-ig pedig magam is el tudok számolni, sőt, ha éppen a nyaralás miatt kíváncsiskodom, akkor többször 28-ig is szokott sikerülni a számolás :=).
2010. dec. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igaz, mondjuk nekem nemrég jött meg először, úgyhogy nagy segítség :D
2010. dec. 25. 18:36
 6/6 anonim válasza:
Nem
2019. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!