Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A páromtól kaphattam el? A...

A páromtól kaphattam el? A többi lent

Figyelt kérdés

A múlt hónapban felfáztam. Jártam vele orvosnál, szedtem rá antibiotikumot és arra még egyet, hogy helyre álljon a bélflórám meg a hüvelyflórám.

Mivel a második antibiotikumtól hánytam és nagyon rosszul voltam, nem szedtem be a teljes levéllel (tudom ez helytelen dolog). Elmúltak a tünetek, nagyon jól voltam, megjött a menstruációm is. Viszont a múlthéten lefeküdtem a párommal (fogamzásgátlót szedek, ezért óvszer nélkül) és megint kezdem érezni a gyakori vizelési ingert, és enyhe viszketést (amit eddig még soha). lehetséges hogy "visszakaptam" a felfázást? Lehetséges hogy ő a hordozója az én felfázásom fertőzésének?

Ha újra orvoshoz fordulok, kérhetek neki is gyógyszert?

Illetve: a Múltkor a háziorvosomnál voltam a felfázással, most inkább a nőgyógyászomhoz forduljak?

Elnézést a sok kérdésért és előre is köszönöm a válaszokat! Üdv: 20/L


2010. dec. 28. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem felfázás, hanem hüvelygyulladás, amit összeszedtél. Alapból végig kellett volna szedned az antibiotikumot, mert most nagyon ügyesen megerősítetted a baktériumokat. Nőgyógyászhoz menj, mondd el, hogy milyen antibiotikumot kaptál előzőleg, azt is, hogy nem szedted be a teljes adagot és azt is mondd el, hogy nemi életet élsz. A párodnak is fog gyógyszert írni, mert különben átadogatjátok egymásnak a fertőzést és sose lesz vége.
2010. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, ahogy az előző mondja! Csináld, amit javasol, és jobbulást mindkettőtöknek!
2010. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!