Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi hüvelytablettát...

Canesten kombi hüvelytablettát használok! Ez egy idő után kifolyik belőlem vagy ez nem normális?

Figyelt kérdés
sziasztok! elkaptam egy hüvelyi fertőzést és vettem rá canesten kombi hüvelytablettát és krémet... tegnap este helyeztem fel a tabit és most folyik ki belőlem valami fehér.... mi lehet az??? most van nekem először ilyen h én el kaptam valamit és ilyen tabit kellett volna használnom! azonban ma kell a másodikat felhelyezni! most mit tegyek?
2011. jan. 2. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

teljesen természetes

nőgyógyászom is mondta hogy tegyek be egy betétet mert mire felolvad kifog folyni a végén

a kúp mégse szívódik fel :D

2011. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális a folyás, mert a tabletta felolvad. Érdemes lefekvés előtt használni ezért.
2011. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az normális, hogy kifolyik. A hüvelyben a kúp és a tabletta is "felovad", feloldódik, és az folyik ki.
2011. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hüvelyi fertőzésre nem jó a Canesten, kizárólag gombára. Ezt jó, ha tudod.
2011. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!