Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérdések lányoknak. Hogyan...

Kérdések lányoknak. Hogyan szoktátok?

Figyelt kérdés

-ha egyedül vagytok valahol, és finganotok kell, akkor kiengeditek, ahogy jön, vagy próbáljátok halkan?


-és ha wc-n vagytok?


-volt már olyan, hogy rosszkor kellett finganotok, és valaki meghallotta?


-és olyan, hogy nem értetek oda időben a wc-re?


-esetleg valami vicces történet a kakálással vagy fingással kapcsolatban?


Azért kérdezem, mert olyan hihetetlen, hogy a lányok is szoktak ilyeneket csinálni...:)


A válaszokat köszönöm.


2011. jan. 3. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Én mindig próbálok halkan fingani. Általában sikerül is :)

Olyan még nem volt, hogy nem értem oda a wc-be. :O

De pl.: Egyszer a barátom előtt eresztettem el a szeleket! xD

2011. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

-ha egyedül vagyok akkor fingok ahogy jólesik

-ha wc-n vagyok,akkor is

-még nem volt ilyen,mivel alapból már csak étkezésemből adódóan sem kell túl sokat ..társaságban meg visszatartom,vagy kimegyek a wcre ha nagyon kell

- :D ilyen még nem történt,de voltam már nagyon közül ahhoz hogy beszarjak

-hát ilyen nem nagyon jut most eszembe,azon kivül hogy néha olyan gusztustalanra sikerül hogy én is rosszul leszek:D bár ez nem különösebben vicces

2011. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha egyedül vagy, akkor mi értelme halkan? :)
2011. jan. 3. 18:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Hopp, a 18:24-es az első válaszolónak szólt :)
2011. jan. 3. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

-ha egyedül vagytok valahol, és finganotok kell, akkor kiengeditek, ahogy jön, vagy próbáljátok halkan?

Attól függ, hol. Otthon kiengedem, úgy, ahogy van, de máshol hiába nem látok senkit, akkor is próbálom halkan kiengedni.


-és ha wc-n vagytok?

Ahogy jön.


-volt már olyan, hogy rosszkor kellett finganotok, és valaki meghallotta?

Volt, bár az illető nem jelezte, hogy hallotta volna, bizonyára hallotta.


-és olyan, hogy nem értetek oda időben a wc-re?

Nem volt. Általában vissza tudom tartani addig, míg más miatt is kell mennem vécére.


-esetleg valami vicces történet a kakálással vagy fingással kapcsolatban?

Ööö... az számít, hogy a vécére szoktatásom idején szarral rajzoltam a falra? :D Más nincs.

2011. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha itthon vagyok nem törödök semmivel.. Mármint nem próbálom halkan csinálni. 2 éve van barátom. Először előtte sem mertem.. De volt hogy már nagyon fájt a hasam mert sokáig visszatartottam, és a párom azt mondta ne szégyelljem, természetes dolog. És így apránként levetettem a gátlásokat. Most már néha direkt hangosan szoktam és akkor egy jót nevetünk.. :)

De baráti társaságban nem szoktam.. Akármilyen barátaim is, ez egyszerűen szerintem nem illik.

2011. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

- ha egyedül vagyok akkor úgy jön ki ahogy akar.Ha kell remegjen bele az ablak is,a lényeg,hogy ne fájjon a hasam..

- ha otthon vagyok a wc-én akkor szintén úgy engedem ki,hogy szinte már már alul is krákogok..ha nyilvános helyen vagyok wc-én akkor igyekszem halkan csinálni,de ha mégis hangos lenne..hát istenem..nem én leszek sem az első,sem az utolsó nő aki a seggével ad ki hangokat..

- Igen volt nem is egyszer.PL: Munkahelyen a kolléganőm olyan viccet mesélt,hogy röhögőgörcsöt kaptam,és persze a végén már azon röhögtünk,hogy rotyogok a seggemmel.Egyszerűen nem tudtam visszatartani a fingásomat.

Vagy amikor éppen szülni készültem. Nem voltak fájásaim,de a doki csak mondta,hogy nyomjon.Gondoltam ő tudja,ha nyomni kell akkor nyomom..De a tolófájások hiánya miatt csak egy fingást sikerült produkálnom..A vége itt is az lett,hogy a szülésnő,a doki és én jókat nevettünk,mert a doki szerint akkorát eresztettem,hogy a haja is beállt tőle..

- Tavaly karácsony után elvittük anyósomat Stonehenge-hez.

Már nagyon kellett pisilnem,és tudtam,hogy nem bírok ki még fél órát sem,így megkértem a páromat,hogy útközben álljon le olyan helyen ahol a madár se jár.Kipattantam a kocsiból,és egy bokorban végeztem a dolgomat.A páromék azon röhögtek,hogy messziről csak annyi volt látható,hogy a bokorból füst száll fel( a meleg pára)

- Egy vicces történet kakilással kapcsolatban.

London/Victoria bus station nyilvános wc-je.ALig vártam,hogy beérjek,mert féjt a hasam,és tudtam kakilnom kéne.Éppen akkor mosták,takarították a wc-t de a hölgy beengedett,mert megígértem,hogy gyors leszek.Hát persze,hogy ilyenkor van szorulása az embernek..20 perc után már azon voltam,hogy nem érdekel,hogy csak félig potyogtam ki magamból,én megyek..Végül is nagy nehezen túl voltam rajta,de jött a másik probléma.A termékem az istennek nem ment le,hiába húztam le a wc-t.Amikor már ötödjére eresztem a vizet rá,és még mindig lebeg,gondoltam én az okoska,hogy wc papírral(jó sokkal) kell eltüntetni.A végeredmény az lett,hogy a sok papír miatt még jobban eltömtem,és a víz már kifelé jött.A takarítónők meg még mindig rám vártak..CIKI volt,de mit tehettem volna?Szépen kisétáltam,és csak annyit mondtam nekik,hogy "hölgyeim!Elnézést kérek,de ide igazi férfi kéz kell majd!" Majd kisétáltam vörös képpel..(Megfogadtam,hogy soha nem megyek többet ebbe a wc-be)

37/N

2011. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

-ha egyedül vagyok akkor simán nyomom, ahogy lehet...olyankor minek szégyellősködni?

-A wc-n általában egyedül vagyok, szóval ez egyértelmű

-naná..kinek nem volt még ilyen? az hazudik...

-ilyenre nem emléxem

-az is akad :)

2011. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1.ha itthon vagyok egyedül, akkor kiengedem, ha valahol máshol [pl park] és nincs ott senki, akkor megpróbálom halkan

2.nyilvános wc-n megpróbálom halkan, itthonin meg úgy ahogy jön

3.nemtudom :D

4.nem

5.hát...ha az vicces, hogy egyszer eldugítottam egy csomó wc papírral egy étterem toalettjét :D

2011. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A halk fingnak szaga is van, azt nem tudtàtok?
2015. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!