Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek használt a Klion...

Valakinek használt a Klion D100 hüvelykúp valaha?

Figyelt kérdés

Minden nőgyógyász azt írja fel, és engem soha nem hozott helyre. Még méhszájsebem is lett a folytonos gyulladástól. Egyszer elmentünk a párommal STD rendelésre, ott Mikogalt és antibiotikumot kaptam egyszerre, az meggyógyított, másfél évig semmi problémánk nem volt. De most megint lett, visszamegyek és mit kapok? ÁÁÁÁ

Szerintem lehet valami megállapodás a nőgyógyászok és a Klion gyártója között....

Arról nem is beszélve, hogy a dokik ránézésre írják fel, mert még a mikroszkópba se hajlandók belenézni, hogy gomba-e vagy más a kórokozó. Hihetetlen ami itt megy!


2011. jan. 6. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam már egyszer, két adag CNS után és még rosszabb lett a helyzet. Én 5 hónapja szenvedek folyamatosan fertőzéstől és nem tudnak kikezelni. És mindig ugyanazt írják fel CNS klion d.
2011. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Nektek is ajánlom ezt: [link]

Habár nekem a CNS is használni szokott. A mikogal ugy szátmart, hogy sirni tudtam volna.

Ha sokszor vagy begyulladva akkor olvasd el ezt is:

[link]

Nekem szerintem az életemet mentete meg, a minden havi méhgyulladástól már 43 kilosan döglödtem a kórházban.

2011. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a klion nekem se használt. ami hatott nekem eddig az a dalacin volt. én 2 magándokinál jártam, több 10ezer ft-ot náluk hagytam, de nem voltak képesek normális váladék tenyésztést csinálni... aztán elmentem egy állami rendelőbe és itt tök rendesek, alaposak. zsákbamacska.
2011. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!