Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Revalid haj és körömápoló kapszulával szemben?

Figyelt kérdés
mellékhatások,idő, hogy mennyi idő alatt hatott, mire hatott a legjobban.. :)
2011. jan. 24. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hajra semmi, nem lett több, se vastagabb, körömre úgy ahogy, egy hónap múltán kevesebbet repedezik, de nem lehet örökké szedni.nem tudom mi kéne nekem nagyon reped a körmöm, meg mintha hámlana, úgy rétegekben jön le. (lakkok, erősítők semmit nem érnek, max. amíg frissen rajta van aznap még ok, de már jön is le és másnap megiont szakad valahol.))
2011. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ua. mint a 18.31-nél.
2011. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!:) mennyi ideig szedted ?
2011. jan. 26. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem sajnos egy betegség kapcsán kezdett el hullani a hajam és a bőröm is elég csúnya lett. Miután elkezdett növögetni a hajam az orvos azt mondta, hogy szedhetek Béres szépségvitamint ha szeretnék.

Egy félévig szedtem és nekem látható volt a javulás. A hajam szebb lett, fényesebb és a bőröm is kitisztul.

Szerintem ezek a szépségvitaminok ugyanazokat a hatóanyagokat tartalmazzák, így mindegy melyiket veszi az ember.

Mindenkire más hatással van. Nekem bevált.

2011. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!