Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tabletta hogyan...

Esemény utáni tabletta hogyan ha a menstruációra?

Figyelt kérdés

a barátommal gumi nélkül voltam együtt a 21. napomon. nem élvezett el bennem maximum elő váladék kerülhetett belém. rá 45 orára bevette az első tablettát ,rá 12 re a másodikat, semmilyen mellékhatása nem volt... ez történt 4 napja..most úgy érzelem az előjeleit..

mikor kéne megjönnie a menszesznek és ha megjön akkor még nem jelenti azt hoyg nem vaygok terhes??,


2011. jan. 27. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

"rá 45 orára bevette az első tablettát"


Nem a barátodnak kellett volna bevennie a tablettát hanem neked. Ilyen módon a te menstruációdra max a terhesség fog hatni.

2011. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak elírta.


Elvileg akkor kellene megjönnie, amikor "alapból". Ha 5 napnál többet késik, akkor tesztet kell csinálni.

De jó időre megkavarhatja a hormonjaid és a ciklusod. Baromira nem egészséges egy ilyen gyógyszer.

Inkább előre kellene gondolkodni!...

2011. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen elírtam bocsánat.

most kéne megjönnie 31-én és 24-én vettem be. Most érzem az előjeleit, az nem jelenthet gondot ,hogy nem jött meg a bevétel után 2-3 napra..?

2011. jan. 27. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan baromi nehéz lett volna elolvasni azt a cseszett tájékoztatót? Szerinted miért adják hozzá? Hogy a seggedet töröld vele?

Bocs, de ezt a kérdést minden egyes héten felteszik vagy háromszor, pedig egyértelműen le van írva MINDEN tablettának a tájékoztatójában.

2011. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:38


Szívemből szóltál :)

Bár aki a szexhez hülye attól ne várd, hogy majd még olvasni is fog tudni.

2011. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ezeket a válaszokat, tényleg jól esnek, amikor csak segítségre számítok...
2011. jan. 27. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:

"Elvileg akkor kellene megjönnie, amikor "alapból". Ha 5 napnál többet késik, akkor tesztet kell csinálni. "


Írtam normális választ is, hogy nem lehet panasz.


De most komolyan. Ha veszel vmi gyógyszert, az legyen a legeslegelső dolgod, hogy elolvasod a tájékoztatót!

2011. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
úgyhogy*
2011. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!