Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el itthon hogy...

Hogy mondjam el itthon hogy fehér folyásom van és hogy kérjek tisztaságit?

Figyelt kérdés
plz ne gúnyolódjatok meg ijenek !!!
2011. jan. 30. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy oldottam meg,hogy anyuméból vettem mindig és ő is észrevette,hogy nem annyi fogy amennyit ő elhasznál,így szó nélkül vette nekem folyamatosan. :))

Esetleg megkérhetnéd,hogy menjen át a boltba neked tisztaságiért.Lehet,hogy hallgatnod kell,hogy ne használj minden nap mert olyan mint a pelenka (ezt mondták még anno nekem) de nincs benne semmi ciki vagy ilyesmi.

Anyukád is nő,ő is átélte ezt. :)

2011. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szolhatsz a Mamadnak, mivel ez egy termeszetes dolog. Egyebkent jo ha tudod, hogy mar tudja, hiszen O mossa ki a ruhakat pl. tehat mar lathatta.
2011. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így, ilyen egyszerűen, ahogy a kérdésedben leírtad, pontosan ezekkel a szavakkal. Mit gondolsz, az anyukád majd kiröhög érte, vagy veszekedni fog? Miért nem bízol benne?
2011. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kössy mindenkinek am én az elsö embernek az elméletét használom és ezért nem látszik a ruhámon,nem csippázuk egymást annyira néhe azt kivánom bárcsak ne itt élnék
2011. jan. 31. 06:36
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem kéne, hogy probléma legyen, hiszen mint minden nőnek, így Anyukádnak is van vagy volt fehérfolyása. Ez teljesen természetes dolog, nincs miért szégyellni!
2011. jan. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mondd el Anyudnak, hogy Téged zavar a fehérfolyás, és szeretnél tisztasági betétet használni. Hidd el, meg fog érteni, mert ő is nő, és neki is biztosan van fehérfolyása.


26L

2011. jan. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem "csipázás" kérdése: ő az anyukád, ő tud neked segíteni.
2011. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!