Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közben kiszakadt a gumi...

Szex közben kiszakadt a gumi de csak a végén vettük észre, mennyi az esély arra hogy így teherbe lehessen esni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
vagyis nem kiszakadt csak mint egy tű szúrás akkora "lyuk" keletkezett rajta, és nem is lent a végénél ha nem kb középtájon ahol már nem volt sperma,nem tudjuk hogy vajon már az elejétől kezdve lyukas volt vagy csak a végén sikerült vmivel megsérteni.
2011. febr. 2. 05:19
 1/6 anonim válasza:
ha tutira akartok menni, akkor 72 órás gyógyszer ... lórugás szegény leányzónak, de még mindig jobb, mint az abortusz, és lehetőleg minél előbb vegye be.
2011. febr. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legkisebb lyuk is "veszélyes", én is a 72 órás tablettát választanám a helyetekben, ezzel nem érdemes lutrizni.
2011. febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akármekkora a lyuk, mégha mikroszkópikus és nem is látod a spermák akkor is átjuthatnak rajta. De ha középtájon volt akkor nem valószinű. Szerintem nem lesz semmi baj, én emiatt nem venném be azt a lórúgásnyi 72 órásat.

PEdig mi is igy jártunk egy hónapja, azzal a különbséggel hogy mi "csak" megszakitással védekeztünk de már két hete késik és a pasim tegnap nyögte be hogy lehet hogy mégsem vette ki időbe. Nem akarok még gyereket, ő se akar.

2011. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a nőgyógyászom, hogy mit javasol.
2011. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teszteltem, negativ lett hála égnek de holnap megismétlem mert a reggeli első vizeletből a legbiztosabb.
2011. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a hülye f*szt meg a közelembe se engedem többet!
2011. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!