Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy győzzem le a rossz...

Hogy győzzem le a rossz tapasztalatomat nőgyógyásszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
régen mikor kicsi voltam elkaptam egy fertőzést és elvitt anyám nőgyógyászhoz, és nagyon fájt, sírtam is, és azóta rosszul vagyok a gondolattól is hogy nőgyógyászhoz kellene mennem, nincs semmi bajom, csak szeretnék feliratni fogamzásgátlót, de nem merek elmenni, mert nagyon félek, mit csináljak hogy győzzem le a félelmemet?
2011. febr. 8. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt rossz tapasztalatom nőgyógyásznál. Annyira rossz, hogy felnőtt fejjel sírva mentem haza a nődokitól.

Utána kérdeztem hátha találok valaki jobbat. Hát találtam. Annyira jó fej, hogy szinte öröm hozzá járni.

Első alkalommal gyomorgörccsel mentem be hozzá, de kb fél mondat után minden feloldódott bennem.

Javaslom próbálj meg keresni magadnak te is egy ilyen nődokit :)

21/L

2011. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom javasolni,hogyha van lehetőség másik orvoshoz menj...

nekem is fájt az első nőgyógyászati vizsgálat,de annyira fájdalmas nem volt,de a doki jó fej volt...:)

2011. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!