Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes belevágni a női...

Érdemes belevágni a női intimplasztikába?

Figyelt kérdés
2007. jún. 4. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha te ettől jobban érzed magad, vagy párodnak most nem tetszik, de amúgy tetszene, miért ne?

Nem hinném, hogy lenne hátránya a dolognak.

2007. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem felsz a kockazatoktol es anyagilag is megteheted akkor miert ne?
2007. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%
Én biztos, hogy sosem csinálnék ilyet csak ha egészségügyi oka lenne, szerintem nem kellene belevágni
2007. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha magad miatt és nem más kedvéért csinálod.
2007. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán - kivéve, ha valami kis átalakításról van szó. Akit komolyabban megműtenek (pl. valami rendelenességgel születik) - úgy tudom, még EGY SE volt elégedett az eredménnyel. Mindenkinek rosszabb lett: nem érzett utána semmit, stb.
2008. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Most gondolj bele.....a tested legérzékenyebb pontja, és mennyire fáj már az is, ha csak egy kicsit félrerántod a borotvát. Plusz a hegek nehezen gyógyulnak, főleg olyan helyen, ami nedves, meleg, és sokat van irritálva(gondolok itt a fehérneműre, maszturbálásra, vagy ha gyalogolsz, futsz stb.). Megéri egy olyan helyet átoperáltatni, amit ha úgy vesszük ritkán mutogatsz, és akkor is olyan embernek, aki elfogad, ha már lefekszel vele...én sem vagyok maradéktalanul megelégedve ott lenn magammal, de még nem kaptam rá panaszt. Sztem fogadd el magad olyannak amilyen vagy.
2009. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
szerintem ez embertől függ h kire veszélyes.de átlagban szerintem sokan elégedettek az eredménnyel.előző válaszhoz hozzá tenném h sokan szenvednek emiatt depresszióban és aki nem élte át az nem tudhatja mennyire megviseli ez az embert:(tapasztalatból mondom
2009. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
97%
Hogyha nem egészségügyi probléma, akkor semmi képpen nem érdemes sztem belevágni, ezt az előttemlévők is sikeresen osztják és sztem igazuk van. Ha pedig valaki emiatt depressziós, annak más baja is van, és akkor máshol is lehet magyarázatot találni vagy keresni a depressziójára. Az ilyet pszihésen, lelkileg lehet kezelni. Érdemes megpróbálni más nézőpontból megfigyelni, láni a dolgot, aminek segítségével esetleg pozitívabb belátásra jut az ember, ezzel kapcs simán lehet szakemberhez fordulni, nem szégyen. Még érdemes lehet ilyenkor belegondolni abba is, hogy lehetne sokkal nagyobb gondod is, ami esetleg tényleg nagy baj. És, ha ezek sem segítenek, akkor vágj bele, de készulj fel arra is, hogy egyáltalán nem biztos, hogy ettől javulni fog a hejzet, sőt...
2010. júl. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2013. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!