Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajhullás ellen mi a legjobb...

Hajhullás ellen mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Tavaly hullott a hajam nagyon akkor a fogamzásgátlótól, ,de már lassan fél éve nem szedem és megint hullik...nincs rossz fogam,és felfázva sem vagyok már mert nem régen gyógyultam ki abból is...szóval iszom sok vizet,de egyszerűen rossz érzés szét nézni a lakásában mert mindenütt a hajam van...

Köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 26. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Vashiány esetleg?
2011. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na ugye, hogy a rohadt fogamzásgátlótól lett annyi hajam, mint Mézga Gézának! Rohadt élet!

Az már rég volt, és ősszel hullani kezdett. Mondjuk a festék is eltörte. Én a jó öreg Bánfi családra voksoltam, nekem 2-3 hét után már megállította a hajhullásomat.

2011. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen valószínű a vashiány...,de sajnos a fogamzásgátlótól más bajaim is lettek...pl..ciszta,méhemben ,mellemben..vesegörcsök..komolyan nem is szedtem volna ,h valamikor normális lett volna a menszeszem...nah ,de már a 8-ik fajta után nem is szedhetek többet...
2011. febr. 26. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:
23:27 vagyok. Óh, ez nekem is csak a hab a tortán! Majdnem megpusztultam, kitágított egy eret az agyamban, vagyis majdnem agyvérzést kaptam... de legalább az agyi ér tágulatának köszönhetően egy életre nyertem magamnak migrént, ami olyan húzós, hogy semmitől nem múlik el a fejfájás, olyankor nem nagyon látok, és iszonyú hányingerem van, 2x majdnem agyi infarktust is kaptam migrén idején... Köszi magyarok, köszi Tri-Regol!
2011. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jesszus!Én még azt hittem ,hogy a fogamzásgátlásnál én vezetek..,de látom nem...húú elég szörnyű lehet,sajnálom ,de én is egy örök életre abbahagytam a szedését!...
2011. febr. 26. 23:48
 6/6 anonim válasza:

Nekem is iszonyatosan hullik a hajam és nem tudom, mitől. A doki se, de őszintén szólva szerintem az sztk-s orvosok magasról tesznek ránk... (Sajna tapasztalat.) Sok mindent próbáltam már, szereket, vitamint, de egyik se használt. Mondjuk sajnos nekem sok minden egyéb tünetem is van. Viszont együtt tudok érezni veled nagyon, mert engem is kiborít, hogy ha összefogom a hajam és végig húzom rajta a kezem, mennemarad egy csomó, meg ha hajat mosok, tele van a kád a kihullott hajjal...

Javaslom, próbálj kúraszerűen pl. Biovanne Plus-t vagy Revalid-ot. Remélem, neked használni fog valamelyik!

2011. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!