Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel jár egy egészségügyi...

Mivel jár egy egészségügyi mellkisebbítő műtét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiszedik az indokolt mennyiséget a mell állományból és a fölösleg bőrt kivágják.

Egyébként ha még nem szültél akkor nem tanácsos átesni ezen a műtéten mert a tejmirigyeket is agyoncincálják így biztos, hogy nem lehet utána szoptatni.

2011. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, szültem igazából a kórházi napokra , fájdalmakra, felépülésre voltam kíváncsi.
2011. febr. 28. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


Én 19 voltam, mikor kisebbítették a mellemet, azóta eltelt lassan 10 év és még mindig szép a mellem. A kérdésedre térve nekem 2 hét volt a felépülés, addig volt rajta a kötés, msjd uzána varratszedés. 3 órás volt az operáció, egy éjszakát bent kellett töltenem a kórházban. Az első két hétben csak a hátamon tudtam aludni, kellemetlen volt, akkor alig aludtam, mert én nem tudok háton aludni. A fájdalom nem annyira vészes, 1 hónap után már nincs fájdalom, de egy speciális melltartót kell viselni. Nekem is mondták, hogy mivel még fiatal vagyok és nem szültem nem ajánlják, de ez engem nem érdekelt, mert nem bírtam már elviselni a nagy melleimet, most szép, közepes méretü mellem lett és egyáltalán nem biztos, hogy nem tudok szoptatni majd, ha lesz gyerekem.

A vágásokkal viszont számolni kell sajnos, azok nem múlnak el, ez az egy amivel meg kell békélni.

2011. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!