Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen volt az első nőgyógyász...

Milyen volt az első nőgyógyász? Férfi jobb, vagy nő?

Figyelt kérdés

Most akarok elmenni először nődokihoz. Nem tudom, mire készüljek. Kedvesek? Megértőek? vagy feküdjön fel nyissa szét:S Olyan kiszolgáltatott, és megalázó helyzet:S

Férfihoz jobb menni, vagy nőhöz? MAgánrendelésre, vagy simán kórház???


2011. márc. 15. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én először nőhöz mentem magánrendelésre.

Előtte iszonyatosan féltem, de szerencsére jó tapasztalataim vannak:)

Kedves volt, figyelmes, óvatos. Mindig mondta, hogy mit fog csinálni, milyen érzés lesz.

Nagyon örülök, hogy elsőre nőhöz mentem, nekem így jobb volt:) Egy nő előtt könnyebb volt levetkőzni, mint egy vadidegen pasi előtt.


Most legutoljára pasihoz mentem (lényegtelen, hogy miért, de nem azért, mert az előzővel nem voltam elégedett!), szintén magánrendelésre.

Ugyanolyan figyelmes és kedves volt.


Ha már túl vagy az első vizsgálaton, a többi nem olyna vészes, mert már tudod mire számíts.


A lényeg: Olyan dokihoz menj, akiről másoknak jó tapasztalata van. Kérdezd meg a bnőid, anyukádat, nőismerőseid, hogy kit ajánlanak.

Sajnos vannak nagyon sintér dokik is, azokat jobb elkerülni:)

2011. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

áhhh, még most is iszonyatosan félek :)

azért köszönöm.

Az a baj, hogy se anyukám, se a barátnőim nem járnak nőgyógyászhoz. Én azért szeretnék, akármennyire rossz, jobb tudni, hogy egészséges vagyok e.

most kaptam egy elég bíztató információt egy férfiről.

Hát remélem aranyos lesz.

De a vizsgálat az ngyon fáj, vagy kellemetlen?

Sokáig tart?

2011. márc. 15. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem az orvos nemétől függ, hogy melyik hogyan bánik a betegekkel.
2011. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én már voltam nőnél és pasinál is. nem vagyok gátlásos, így nem zavart hogy ki turkál bennem, csak állapítsa már meg mi bajom van!!! :D a házi dokim is fickó és így már hozzászoktam a faszikhoz :D

L*-*

2011. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!