Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dec.19-én abbahagytam a...

Dec.19-én abbahagytam a fogamzásgátló szedését (szeretnénk babát), januárban megjött, de azóta nem. Normális ez? Kb.5 évig szedtem előtte gyógyszert. Terhes nem vagyok teszt szerint, csak érdekel hogy másnál fordult-e elő ilyen, normális-e.

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A gyógyszer hatására még lehetséges hogy legyenek ilyen gondjaid.

Van akinek rögtön visszaáll a rendes kerékvágásba van akinek csak évek múlva.

2011. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de ha babát szeretnél, akkor kéne doki.
2011. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PintyiPintyöke válasza:
5 év után előfordulhat ilyesmi, de 2 hónap alatt szokott ki ürülni a fogamzás gátló a testből. Szerintem lassan elmehetnél nőgyógyászhoz.
2011. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nálam egy egész hónap nem maradt ki csak össze vissza jött meg volt hogy 2 héttel késöbb! Ha babát szeretnél akkor ird mindenkép pontossan hogy mikor betegszel meg mert a dokinak ez az első kérdése! És a nagy összevisszaságba nem biztos hogy emlékezni fogsz rá pontossan!

Remélem mielöbb összejön a baba! 40hkm

2011. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt. 6 évig szedtem a bogyót, majd amikor abbahagytam 78-80 napos lett a ciklusom. Összesen kétszer jött meg, és amikor úgy voltam vele, hogy na akkor most elmegyek nődokihoz, pozitívat teszteltem! Tehát nem kell aggódni. Ha mégis úgy gondolod nyugodtan elmehetsz a nődokihoz.
2011. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehet a megbetegedésnek köze hozzá? Most hogy visszagondolok tényleg van benne valami, mert amikor meg kellett volna jönnie mind a kétszer beteg voltam, most is az vagyok.

2011. márc. 17. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!