Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13/L Azt mondják, hogy nekem...

13/L Azt mondják, hogy nekem még nem szabad melltartót használni, mert még "nincs mellbimbóm" ha értitek, mire gondolok. Ez így van, ez igaz?

Figyelt kérdés
A mellem kicsi, viszont, elléggé kövér vagyok, 156cm magas és 43 kg, a hasam nagy, és éppen ezért már egy hónapja hasizom gyakorlatokat végzek.Az a célom , hogy a hasamból egy kicsi le menjen, mert már nagyon látszott és volt aki észre vette, és kérdezték, hogy hogyhogy ekkora a hasam? Már egy évinél is több hogy van fehér folyásom, de még nem jött meg a havi. Szóval azok a kérdéseim lennének, hogy ha nincs még nincs mellbimbóm akkor ténleg nem szabad melltartót hordjak? és mikor jön meg a havi? és miért ilyen nagy a hasam? Kérlek válaszoljatok mindenre, eléggé tájékozatlan vagyok, nem tudom mi tévő legyek. 13/L (pár hét múlva 14/L.)
2011. márc. 19. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér. Sőt, az alapján, amit beírtál, elég sovány lehetsz.
2011. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A hasam eléggé nagy
2011. márc. 19. 20:16
 3/21 A kérdező kommentje:
ténleg nem szabad melltartót viseljek???? :-S
2011. márc. 19. 20:19
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A havi vérzésed akkorra lesz várható, amikor már megvan a fehér folyásod egy ideje. nőnek a melleid. sokkal magasabb leszel, a csipőd szélesebb lesz, az arcod és a hajad zsírosodni kezd. naggyából ennyi. és hordhatsz ilyen toppokat.: [link]

bocsi csak ilyen képet találtam, de szerintem tudod milyenekre gondolok:D

2011. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

pfu,elég zavarosan írtál le mindent és nem értem pontosan de próbálok válaszolni a kérdéseidre:)

Kezdjük ott,hogy mellbimbója már az újszülett csecsemőknek is van tudtommal xD Ha nem nagy a melled,akkor használj sportmelltartót vagy toppot ha nagyon akarsz és ha úgy kényelmesebb neked.Nincs megszabva a melltartó hordása.Nincs korhoz kötve.Ha anyukád megengedi és szeretnéd akkor nyugodtan.Ha pedig minél hamarabb akarod,hogy megjöjjön akkor egyél kalciumot.(pl csoki golyó) nekem úgy jött meg hamar.Nem lehet pontosan tudni,hogy mikor fog megjönni.Gondolom hamarosan: ) Készülj fel rá,mindig legyen nálad betét.Ha rossz lesz a közérzeted,fáj a fejed,görcsöl a hasad nagy valószínűséggel meg fog jönni: D

A hasad lehet genetika is,a családból örökölhetted,vagy van rajtad felesleg.Vagy inkább hasra hízol.Valaki fenékre és combra...remélem tudtam segíteni.

2011. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen, mindketten nagyon sokat segítetteteket és köszönöm szépen. :).... de nekem azt mondják azért nem hordhatok még melltartót mert nem egészséges ha még nincs "kijove a mellbimbóm" vagyis nekem nem szabad mert később baj lehet belőle... erre lennék kíváncsi, hogy ez igaz?
2011. márc. 19. 20:29
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez így hülyeség. Viszont nem is kötelező melltartót hordani, főleg ha kicsi a melled. Rajtam 30 évesen volt először..
2011. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy nem kötelező hordani :), viszont megnyugodtam ettől, mert kezdték már a marhaságokat páran , hogy hogyha ilyenkor melltartót hordok akkor nem fog nőni a mellem stb.
2011. márc. 19. 20:56
 9/21 A kérdező kommentje:
A havim, mikorra várható? :-S
2011. márc. 19. 21:11
 10/21 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg anyádat, nagymamákat, nekik mikor jött meg, neked is akörül. Lehet, hogy csak két év múlva, az is lehet, hogy holnap. És hülyeségeket ne higgyünk már el... mindenkinek van mellbimbója, omg. :D

Hasad lehet nagy, ha rossz kajákat eszel, felpuffadsz, székrekedésed van, vagy nincs hasizmod, ami a beleket a helyén tartja.

Amúgy meg közel 14évesen nagyon alap dolgokkal nem vagy tisztában, úgy látom, beszélgess el anyukéddal, vagy valami más, felnőtt nővel, akiben megbízol. De leglaábbis ne erről az oldalról tájékozódj, mert ilyen kérdésekben az intelligenciaszint erősen negatív itt. xD

2011. márc. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!