Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudtok teljesen szőrtelen...

Hogy tudtok teljesen szőrteleníteni odalenn?

Figyelt kérdés
Sziasztok.15 éves vagyok.Odalenn borotválom,tavaly nyáron kezdtem el a bikini miatt.De ez nem használt,ugyanis sokféle borotvát kipróbáltam,de mindig pöttyös maradt,és kipattogtam is.Gyantázni nem merek.Az nagyon fáj? mIlyen módszert tudtok még? Vagy mit tegyek? Nemsokára nyár,végre jól akarom magam érezni úgy a strandon,hogy ne attól féljek,"hogy most csak ne lássák meg a borotva/szőrpöttyöket/".Mit tegyek? Lécci segítsetek:$
2011. márc. 30. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem mindenféle módszertől kipöttyösödik így francia bugyis bikinim van. sokkal kényelmesebb mert engem is zavart a pirosodás.
2011. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan gyantázd le, ha megtalálod a helyes technikát, egyedül is meg tudod csinálni! Tinikoromban mertem kipróbálni az otthoni bikinivonal és intimterület gyantázást. Vegyél érzékeny bőrre való gyantát és ilyen kis ápoló olajjal átitatott törlőkendőcskét (egy helyen vannak az üzletben). A hideggyantát ajánlom, mert az kicsire lehet vadgosni, úgy könnyebb használni. Ragaszd föl és feszítsd jól meg a bőrt a letépési iránnyal ellentétesen. Ha jól megfeszül a bőr és kicsi területenként haladsz, nem vészes a művelet.

24/L

2011. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
huhh.nagyon szépen köszönöm:)
2011. márc. 30. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Néha nekem is sikerül elrontanom és kicsit véraláfutásos-pöttyös lesz. Na, erre az esetre vásároltam egy, a biki felsőhöz passzoló kis nadrágszerű alsót. Olyan, mint a francia, csak kicsit többet takar, de ugyanúgy nőies.
2011. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát gyantázni csak akkor állnék neki otthon, egyedül, ha előtte kozmetikustól ellestem. Nekem speciel nagyon fájt a fazon gyanta, pedig lábam, hónalj, bajuszt mindent csináltatok. Azért megvannak a technikái a gyantázásnak.

Ajánlom neked inkább az intim területekre való szőrtelenítő krémet. Előtte végezz bőrpróbát egy kis területen. Nem fáj, és szépen meg lehet vele oldani.

Üdv. 32N.

2011. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
21%
Égesd le! xD
2011. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
95%
ha már a borotválástól kipattogsz, akkor szerintem a gyantázástól még jobban kikészülne a bőröd (hisz valószinű, azért lesznek piros pöttyök, mert érzékeny a böröd..akkor képzeld el, mit váltana ki, ha kitépnéd a szőröd) az intim szőrtelenítő krém szerintem jó megoldás lehet:)!
2011. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2011. ápr. 5. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!