Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves létemre lógnak a...

16 éves létemre lógnak a melleim. Nem lehet ezen változtatni orvosi beavatkozás nélkül? Krém? Kezelés?

Figyelt kérdés
telt alkatú vagyok (162 cm/ 60 kg) 85/c a méretem.nagyon szomorú vagyok, és szeretnék megoldást találni erre a problémára(felnőtt koromban nem szeretném plasztikáztatni)
2011. ápr. 3. 00:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
A nagy méret miatt mindig lógni fog. De ez rajtad kívül senkit nem fog zavarni. De egyébként is, gondolj bele, milyen hülyén nézne ki, ha ilyen hatalmas mellek egyenesen előre merednének.
2011. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%

Istenem, nehogy szomorú legyél a méreted miatt. (ami tökéletes, mellesleg).

Sok nő plasztikázik, vagyonokat költ ilyen-olyan műtétekre, hogy ilyen cicije lehessen.

inkább fogadd el. hogy tökéletes vagy:))

2011. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hordana melltartót még jobban lógna! és attól meg, hogy lefogyna a mellei még ilyenek maradnának! 160 cm 50 kg vagyok és E kosaras mellekkel, szóval a fogyás hülyeség -.-" Ez alkat kérdése és nem igen tudsz ellene mit tenni, majd ha lesz barátod, ő észre sem fogja venni! :)
2011. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

01:34

nem tudod, miért kéne lefogynom,szerintem ezt nem a fogyókúra rovatba írtam.annyira utálom, hogy az emberek ítélkeznek a súlyom felett, és 50 kilós anorexiást akarnak csinálni belőlem.istenem, ha lefogynék, akkor meg a lógó bőröm maradna mell nélkül.akkora paraszt vagy

2011. ápr. 4. 10:19
 15/17 A kérdező kommentje:

14:54

mázlista vagy:)

de sajna én már fogytam 5 kg-t, és a mellem D-ről leapadt C-re:S

sajna én mellből fogyok először...

2011. ápr. 4. 10:22
 16/17 A kérdező kommentje:
ja, és köszönöm mindenkinek a biztatások, van barátom majdnem 10 hónapja,és mindig megemlíti, hogy neki nagyon tetszik, csak nekem "ijesztő" bele gondolni, hogy mi lesz 10 év múlva a melleimmel... :S
2011. ápr. 4. 10:24
 17/17 anonim ***** válasza:
Minimálisat mellizom edzéssel. De a mellet amúgy szalagok tartják nem izmok, így nem sokat érsz el ezzel sem. De amúgy így is jól nézel ki, legalábbis a paramétereid alapján bejönnél. :)
2012. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!