Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek nagyon hosszú ideig...

Akinek nagyon hosszú ideig volt hüvelygombája. Végül hogy sikerült megszabadulnod tőle?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nekem mondjuk nem volt hosszú ideig, csak gyakran. nekem a canesten vált be mindig is. Lehet hogy ezért nem is volt hosszú ideig.
2011. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt sokáig egyhuzamban, inkább gyakran.

Méhszáj fagyasztással tudtam megszabadulni tőle.

2011. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hüvelygomba, ha visszatért, nagyon nehéz megszabadulni tőle, állandóan vissza fog jönni.

Ennek nagyon sok oka van, pl fogamzásgátló, táplálkozás, stb...

Első körben egy candida kúra az alap, méregtelenítés, immunrendszer erősítés.

Hüvelyflóra visszatelepítése.

Nagyon sokat tudnék erről írni, ez talán egy picit segít:

[link]

2011. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia!


Én hosszú ideig szenvedtem tőle. A canesten már nem segített. Nőgyógyászhoz kellett mennem, az Klion kúpot írt fel,meg szájon át bevehető gyógyszert. 3 nap alatt elmúlt, és azóta sem jött vissza. De az antibiotikumokkal azóta is vigyázok, mert az előhozhatja. Szóval, menj otvoshoz.

2011. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is visszatérő volt, canestent és pevryl-g nevű hüvelytablettát is használtam, de egyik sem használt, végül az orvosom Kliont írt fel amit 10 napig kellett használnom. Ez segített, de ami nagyon fontos, hogy tejsav tartalmú hüvelyöblítőt és törlőkendőt kell használnom, hogy ne térjen vissza újra. Remélem tudtam segíteni :)
2011. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!