Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum okozta hüvelygyul...

Antibiotikum okozta hüvelygyulladásra valami házi gyógymód?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász!
2011. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Feleslegesnek tartom, hogy nőgyógyászhoz menjek azért, mert egy 14 napos antibiotikum kúra hüvelygyulladást okozott. Házi gyógymód?
2011. máj. 4. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
canesten, tudom hogy gombára való de erre is szerintem
2011. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum megoli a belekben elo jobarat bakteriumokat is. Ezert ezeket potold jo minosegu probiotikummal. (tudod, a bifidusz, acidofilusz meg a tobbiek)


Keverd ossze az alabbiakat es oblogesd vele a huvelyed: fel liter langyos viz, egy evokanal alma ecet (ez megoli a rosszfiukat), egy evokanal probiotikum (ez benepesiti a hulyejed a jofiukkal), 5 csepp teafa olaj (ez gyulladascsokkento).

A bolti noi zuhanyok muanyag flakonjat hasznald es azzal vidd be a fenti lottyot. Hasznalat utan a flakont mosdd at 3%os hidrogen peroxiddal (gyogyszertar), es ujra fel tudod majd hasznalni. Csinald ezt hetente 3x-4x, amig tunetmentes nem vagy.

Mikor nekem uszoda utan kellemetlensegeim vannak, mindig ezzel oblogetek es eddig nagyon jol bevalt.

2011. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
betadine hüvelykúp
2011. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hulyejed helyett huvelyed :)
2011. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg épp tegnap írta fel a doki hüvelygyulladásra az antibiotikumot...
2011. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!