Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrösebb vagyok, mint a...

Szőrösebb vagyok, mint a többi nő/lány. A hasamat (IS) epilálom és amit nem szed ki szemöldökcsipesszel tépkedem ki sőt 1x le is húztam borotvával. Ez nagyon visszataszító?

Figyelt kérdés
De még ígyis szúrt.. Ilyen nagyon apró szőröcskék meg már úgy alapból talán a bőröm.. és nem pattog ki, de meglátszik a nyoma, hogy borotválva van, ez nagyon visszataszító? És hozzá mernek majd nyúlni és nem fognak tőle undorodni, mert szúr meg, mert nem sima szép és szőrtelen?
2009. márc. 9. 14:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És a bikinivonalammal is ugyanez a helyzet... :(((
2009. márc. 9. 14:42
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mennyi idős vagy? Voltál dokinál?

Unokahugom hasonló problémával volt bőrgyógyásznál, és fogamzásgátlót kapott rá...


Mennyire sűrű a szőrzet? esetleg kozmetikai megoldások nem jöhetnek szóba? Mint szőkítés? Vagy pl ez a villanófényes szőrtelenítés, stb?

2009. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A gyantazas ok. ha ennyire muszaj, de en nem borotvalnam. A borotvatol meg erosebb lesz a szorzet, feketebb, gyakran kell csinalnod. A borotvat felejtsd el, de egy kozmetikus tud jo otletet, tanacsot adni neked.
2009. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem is konzultálj dokival, hátha hormonális, és lehet rajta egyszerűbben segíteni. (Létezik ún. orvos-kozmetikus is.)

Egyébként meg kozmetikus véleményét is kikérdezheted, hátha tud ő is, valami jó megoldást.


Üdv!

2009. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyásznál ő elküldött valami endokrinológus, de nem akatok hülyeséget mondani és azt mondta a doki, hogy teljesen átlagos, de hát látszik és ha simítom érezni és amúgyis mondták már meg anyukám mondta, hogy ez már így nem állapot irány a doki, amúgy 16 éves vagyok.
2009. márc. 9. 15:00
 6/19 anonim ***** válasza:
A nőknek is szőrösödik a hasuk sőt az arcuk is csak nyílván nem annyira mint a férfiaknak. Nagyon sok nő jár kozmetikushoz gyantáztatni a hasát pl. Nyugi nem te vagy az egyetlen. Hogy a férfiaknak mi a véleményük róla azt nem tudom, mert nem vagyok az , az én páromat nem igazán zavarja ,mert annyira nem feltűnő és világos színű, de ettől függetlenül én is le-leszedem néha.
2009. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És arc, has kar, nyak, mellkas szóval mindenhol szőrös vagyok...
2009. márc. 9. 15:01
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is hasonló alkat vagyok. 14 éves korom körül nagyon zavart, de mostanra már nem. (most 24 vagyok)Borotválkozom és ennyi. Senki sem tehet róla ha ilyen alkat. Korábban én is kaptam hormongyógyszert, de nem észleltem változást. Bár attól még neked használhat.
2009. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Volt már barátnőm, aki kétszer olyan szőrös volt, mint én. Nem ezen múlik.


Azt ugye tudod, hogy amikor simogatjuk a másikat, akkor nem a csupasz bőrt a legjobb simogatni? A legjobb az, ha ott piheszőr van: az isteni érzés :-)

Ha borotválod, akkor sajnos ez az érzés erősen lecsökken.

Szerintem mindenképpen szedd le a karodról: az ronda. A többi meg ízlés kérdése.

2009. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi, ez aranyos :)
2009. márc. 9. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!