Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszul tettem, hogy elmondtam...

Rosszul tettem, hogy elmondtam édesapámnak a problémámat?

Figyelt kérdés
Sajnos fiatalkorom ellenére, 19 éves vagyok, inkontinenciában szenvedek. Annyira nem vészes, de egyéb panaszaim is vannak, így a nőgyógyászom adott beutalót gyógytornára. Tb alapon kapom, és teljesen ingyenes, édesapámat mégis zavarja, hogy ahogy ő fogalmazott ilyen felesleges és úri dolgokat csinálok, aminek semmi értelme. Ő nem tudta, hogy miért mentem, csak annyit mondtam, hogy a nőgyógyász javasolta. Múlt este már borult a bili, és a szemébe vágtam, hogy nem jókedvemben járok oda, hanem mert nevetéstől és emeléstől elcseppen ott lent, illetve egyre kevéséb tudom tartani a dolgokat, és egyre jobban fájt a gátizmom. Annyit válaszolt erre, hogy ez nem tartozik rá. Azóta kerül engem. Édesanyám szerint ezt nem szabadott volna édesapámnak megmondani, mert én az ő kicsi kislánya vagyok, és jobb lett volna, ha ennyire nem engedem be az intimszférámba. De én már nem bírtam, hogy állandóan tette az apró megjegyzéseket. Már azt is kitalálta, hogy ez biztos arra jó, hogy élvezetesebb legyen a szex a barátommal. Mit tegyek? Próbáljak békülni? Szeretem édesapámat, és tudom, hogy ő is szeret engem, csak az ilyen témákat szoktuk kerülni.
2011. máj. 8. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha édesapád ilyen gondolkodású, valóban nem kellett volna elmondanod. Azt sem, hogy milyen kezelésre jársz. Valami mást kellett volna mondanod.
2011. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hú, de jó családod van :-(

Egyáltalán nem baj, hogy elmondtad apádnak, bár úgy látom, hiába tetted, úgyis az az igazság, amit ő elképzel magának. A jövőben nem nagyon kellene vele időjáráson kívül sok mindenről beszélned.

Anyukád meg egy kicsit prűdnek tűnik.

2011. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tinker Bell ***** válasza:

Én is hasonlóképpen fakadtam volna ki.


Szerintem neki kellene bocsánatot kérnie, amiért folyamatosan piszkált téged. Be kellene látnia, hogy gyerekesen viselkedett, amíg te egy óriási problémával küzdesz.


Ez az én véleményem.

2011. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem most zavarban van, mert az idösebbeknél nem szokásos ilyen témákról beszélni. Ennek ellenére jól tetted, hogy elmondtad, mert most már tudja, hogy nem jókedvedben jársz orvoshoz.

Idövel, ha megszokja a gondolatot, és nem lesz többé zavarban, akkor majd megint minden rendbejön köztetek.

2011. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért veri ki a hisztit. Én pl simán megtudnám beszélni az ilyesmit az apámmal. Persze ez is egyénfüggő, de nem értem miért kerül téged, meg néz rád más szemmel ezekután.
2011. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is neki kellene békülnie.

Én 20 éves vagyok, fél évig nem volt menstruációm, de apa mindig kérdezte, hogy mi van már, sőt, volt, hogy ő vitt a nőgyógyászhoz, mert máshogy nem értem volna oda. Meg rendeltem ovulációs tesztet vateráról, hogy megtudjam, hogy biztos minden helyreállt-e, és amikor megjött a posta, apa tök nagy örömmel hozta, hogy levelem jött. :)

2011. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ha olyanokat mondott, hogy ettől biztos jobban élvezed a szexet, akkor annyira azért nem lehetsz már az ő pici kislánya, szóval véletlenül se legyen lelkiismeret-furdalásod.
2011. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
anyád nem mondta apádnak, hogy tán neki nem kellett volna a te intimszférádban turkálnia?
2011. máj. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de Apukád gondolkodásával valami baj van.
2011. máj. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!