Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Walurinal (tőzegáfonya...

A Walurinal (tőzegáfonya kapszula) felfázásra mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

Sajnos antibiotikummal nem sikerült kikezelni...a másik probléma,hogy minden alkalommal utána ahogy elmúlik,társul hozzá egy hüvelygomba...vagy valami fertőzés...

Válaszokat előre is köszi.


2011. máj. 10. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A CysControlban több a hatóanyag, vagyis jobban megéri. csak azt nem reklámozzák ennyire.
2011. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz inkább a tözegáfonya szedésével.Tea vagy kapszula formában is jó,de sokkal többet ér ha magát a tőzegáfonya bogyót eszed.Bio boltokban általában lehet kapni,hatékonyabb mint a belőle gyártott tea vagy kapszula és még finom is.Én csak ajánlani tudom!

Azt ugyan nem írtad,hogy mi okozza a felfázásodat,de azért figyelmedbe ajánlanám a D-mannoz port is,nekem az E-coli okozott hosszu ideig visszatérö holyaghurutot és a D-mannoz segített,de ez persze csak abban az esetben hatásos ha neked is ezzel a bcival van dolgod.Itt a link amin olvasgathatsz erröl a készítményről: [link]

Bocsi,hogy nem direkt a kérdésedre válaszoltam,de remélem tudtam segíteni!!Mielőbbi gyógyulást kívánok!

21/N

2011. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia :)

Az a baj,hogy fogalmam sincs,hogy mi okozza...a vizeletemet még nem tenyésztették ki,de holnap a dokitól kapok választ majd gondolom.

Felírt kb. egy hete Zanocint...igazából semmit sem hatott,hol jobb,hol megint szar volt...de úgy vettem észre,hogy általában reggel szar meg este...nap közben egész jól "üzemel" a dolog.

Ma kezdtem el szedni a bogyót,és picivel úgy érzem jobb,mert nem ég annyira már.

Azért köszönöm mindkettőtöknek!

2011. máj. 10. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Hát igen,amíg nincs meg a tettes,addig nem igazán lehet megfelelő gyógymódot találni a bajra.A csípő,égő érzést ami vizeléskor jelentkezik azzal is tudod enyhíteni ha nagyon sok folyadékot iszol,akár napi 4-5 litert is.Ihatsz különféle teákat is,de a sima buborék mentes ásványvíz is megteszi.Ezzel ugymond felhigitod a vizeletedet és nem fog annyira csípni.Alkalmazhatsz még kamillás ülöfürdöt is és mindig ügyelj arra,hogy melegen tartsd a deréktájadat.Amugy a hosszu antibiotikumos kura sem tesz jot a szervezetednek,mert az a hasznos baktériumokat is pusztítja.Nálam az lett az erdménye,hogy legyengült a hüvelyflorám és elöjött a gomba.Persze tudom,hogy erös gyulladás esetén nem igen van más gyógymód,de utána érdemes immunerősítést végezni.

2011. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!