Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki jó női nőgyógyász Budapesten?

Ki jó női nőgyógyász Budapesten?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 18:29
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Dr. Aszódi Ágnes a Terézvárosi Eü-i Szolgálatnál dolgozik ill keddenként a magánrendelőjében rendel újpesten.Én egyszer már voltam nála.Elég szimpinek tünt és lelkiismeret is sztem,mivel nem írt fel rögtön fogigátlót,hanem előbb elküldött vérvételre. Ha kell szivesen megadom a telószámát és a címét priviben.
2008. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én dr. Radványi Krisztinához járok, nagyon rendes és nagyon jó humora van :) Ő a Blaha közelében rendel, de mostanában Érden is megtalálható. Mondjuk az árak igencsak csillagászatiak (legalábbis számomra): egy vizit 12ezer ft.... De csak ajánlani tudom!
2009. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
14%
Van férfi nőgyógyász is xD??
2009. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
77%
Dr. Kovács Esztert ajánlom a SOTE I. sz. női klinikán van, és magánrendelője pedig ugyanott a Blahánál, mint Dr. Radványi Krisztinának. Árat nem tudok, mert a magánrendelőbe még nem kellett mennem, minden alkalommal a klinikán találkoztunk. Nagyon kedves, megértő és szerintem nagyszerű szakember.
2009. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!