Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden betét zörög? Ha felállo...

Minden betét zörög? Ha felállok vagy leülök hallom hogy zörög a betétem, ezt más is halja például egy csendes irodába, vagy csak én képzelődök?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 05:50
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Igen! Én is észrevettem már és nekem ez ciki, és mivel még ráadásul kényelmetlen is ezért csak a tampont tudom ajánlani, azzal nincsenek ilyen kellemetlenségek... :)
2009. márc. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, hogy te milyet használsz, de én Always-t és az nem zörög. Még kit érdekel, ha zörög, egészségesebb és higiénikusabb, mint a tampon!
2009. márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meg a tampon sokkal higiénikusabb mint a betét!!
2009. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ezen el lehetne vitatkozni, próbáltam mindkettőt, nálam a betét vált be. Szerintem egészségesebb az, ha kifolyik belőled, aminek ki kell folynia, nem pedig ott pang belülről!
2009. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Én tampont használok, és tök meg vagyok vele elégedve, nem érzem, hogy ott pang.... A betét 1x nálam is "megszólalt"... A wc-ről felállva...
2009. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért, szégyen az, ha zörög? Nők vagyunk és menstruálunk, ezt nem kell szégyelni!
2009. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!