Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy a nagywc az...

Normális hogy a nagywc az első dolgod reggel?

Figyelt kérdés

Ébredés után nektek is azonnal kell mennetek nagywc-re? Nekem amint felébredek, pár perc után vagy max. aze lső pohár innivaló után mennem kell. Nagyon idegesítő, főleg menzeszkor, de "sima" napokon is ez van. Ha meg nem intézem el, akkor egész nap kínoz. Nektek is így van? Normális ez?

24/L


2011. máj. 28. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Ez a normális, hogy beállt egy ilyen rendszerre a szervezeted. Nekem is reggel kell mindig mennem.
2011. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak egyféle méretű WC van.

De ha a reggeli szarásra gondolsz, akkor igen, normális.


Ahogy a mondás tartja:


"Reggel szarni, semmi kétség,

Jó közérzet, fél egészség!"

2011. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

- Doktor úr, segítsen! Nekem minden reggel hétkor normális, egészséges székletem van!

- De hát ez teljesen egészséges.

- De doktor úúúr, én nyolckor kelek!

2011. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális,én meg mindig este megyek.
2011. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda túlterheltség lehet minden délelőtt a csatornaműveknél, nem lehet egyszerű többezer ember kuláját kezelni...


Képzelem ahogy összeszorított seggel, villáskulccsal állnak a csövek mellett mint az armageddonban...

2011. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális. Nagyon jó, ha rendszeresen, ugyan abban az időben van székleted. Ez az egészséges.
2011. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiába csak 2 diplomával lehet oda bejutni..


Nagy felelősség ez ;)

2011. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jó, ha rendszeresen, mindig abban az időben kell, de eddig mindig este mentem, és jobb is volt, reggel általában siet az ember...és a másik dolog, hogy mindig sürgősen kell. Felébredek, pár percig egyáltalán nem érzem, hogy kell, egyszer csak hiretelen kell mennem..::S
2011. máj. 28. 15:20
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem akkor volt a reggeli WC ilyen sürgetős, amikor IBS gyanús voltam. Nincsenek emésztési problémáid- puffadás, változó étvágy, bélkorgás? Nem lazább a székleted?
2011. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar a reggeli székelés, akkor ne egyél este, vagy pedig trónold ki magad még lefekvés előtt.


Iszol egy pohár meleg tejet, utána kikakilod magad ügyesen, megmosod a valagadat a betyárkörtétől, fogat mosol, és lefekszel szépen.

2011. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!