Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez tejmirigy vagy más?

Ez tejmirigy vagy más?

Figyelt kérdés
A mellbimbó udvarom alatt kitapintottam egy csomót,olyan mandula nagyságú kb!Nem fáj,ha hason fekszem sem zavar,mozog a bőr alatt,menstruációnál egy kicsit érzékenyebb de ezen kívül semmi!Nem növekszik csak ott van és kész!Tudom hogy orvoshoz kéne mennem megnézetni,de félek!Utálom ha a mellemhez érnek és bele se gondolok mi lenne ha műteni kéne!Egyébként a svédcsavar a dologban az hogy 3 éve húzom halasztom az orvost!:S Most akarok erőt venni magamon hogy elmenjek...Szerintetek mi lehet az?Volt már vkinek ilyen?Rák azért nem lehet szerintem mert 17 évesen volt ugyan ilyenem csak a másik mellemben és arra azt mondta az orvos hogy zsírmirigy vagy tejmirigy volt,az kb fél év alatt elmúlt,többek közt ezért is halogatom az orvost!:S Rákot azért mertem kizárni mert 3 év alatt azért már csak előjöttek volna a tünetek nem?pl fogyás,fájdalom,mellnövekedés stb stb...
2011. jún. 6. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a rák nem valószinű,de ciszta lehetséges. Ha mensi alatt érzékenyebb,akkor sanszos a mirigy,de nézesd meg a biztonság kedvéért.

Ne félj a mellvizsgálat kb fél perc,nem fájdalmas. Kellemetlen igen,hogy más megfogdossa a melled de hidd el nem fog semmi perverz eszedbe jutni akkor.

Gondolj arra,hogy az orvos mennyi sokkal cifrább dolgot látott már életében,ez meg csak egy emlő.

2011. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tejmirigy, ha kötött nincs vele különösebb gond, de ajánlatos volna egy mammográfiát csináltatni, hogy kizárható legyen bármi egyéb. Nőgyógyászhoz, ha mégy, mutasd meg, ő majd mondja a teendőket.Vagy a háziorvos.Ne légy szégyellős, ez természetes , bárkivel előfordulhat.
2011. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
14%
a tejmirigy nagyobb... lehet ciszta nézesd meg!!! Azért kéne meg nézetni mert ha rák vagy bármi más vagy belehalsz vagy levágják a melledet.... TE DÖNTESZ!
2011. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Így azért már egy kicsit megnyugodtam,és el fogok menni dokihoz!Ami még a kérdésem lenne hogy magánorvos ezt meg tudja nekem nézni ultrahanggal vagy vmivel,vagy kórházba esetleg sztkba muszáj mennem?

Nem azért van bajom a mell vizsgálattal mert szégyellős vagyok,hanem mert egyszerűen idegesít ha hozzá érnek!De hát ez legyen a legnagyobb problémám!:)

2011. jún. 6. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt nem ultrahanggal vizsgálják, hanem speciális géppel. Ott nők dolgoznak, ha esetleg attól tartasz, hogy idegen férfi matatna a melleden.négyszer voltam már , tehát tapasztalatból írom, hogy semmi kellemetlen nincs benne.
2011. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első körben nőgyógyász,ő tapintással meg tudja mondani,hogy szükség van e egyáltalán mammográfiára,vagy csak élettani a dolog.
2011. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!